کد خبر: ۱۲۰۸۶۹
۰:۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

عرضه اولیه ۱۰ درصدی فقط برای اشخاص حقوقی و سرمایه گذاران

عرضه اولیه ۱۰ درصدی فقط برای اشخاص حقوقی و سرمایه گذاران

زمان و مشخصات عرضه ۱۰ درصد از سهام شرکت راهیابان فردا توسط سهامدارعمده در تابلوی معاملاتی رشد فرابورس برای اشخاص حقوقی و سرمایه گذاران نهادی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پیرو پذیرش شرکت راهیابان فردا در ۲۴ بهمن سال گذشته در فهرست شرکت‌های کوچک و متوسط فرابورس، سهام این شرکت توسط سهامدار عمده دوشنبه ۲۷ اسفند عرضه اولیه می شود.

به این ترتیب،مقرر شده ۱۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد "هفرا ۱" در تابلوی معاملاتی رشد فرابورس واگذار شود. نوع این سهام عادی، با نام و ارزش اسمی هر ورقه ۱۰۰ تومان است.

طبق بررسی های بورس پرس، این شرکـت توسط چـند مدیر صنعـت و خدمـات در سال 78 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسید .

موضوع فعالیت شرکت خدمات ساختمانی جهت انــجام کلـــیه امـور مربــوط به ساختمـان سازی و راهسازی، خدمات فنی برای انجام کلیه امور فنی نظیر داربست بندی ایـزوله کـاری تاســیسات رنگ آمیــزی و خدمات عمومی جهت انجام امور عمـومی سازمان ها ، اداره ها ، نهادهای دولتی و خصوصی و اطلاع رسانی می شود.

"هفردا" سال 81 پس از تغییراتی در اهداف اساسنامه و سهامداران به صورت تخـصصی در زمیـنه های خدمات شهری شامل جمع آوری و حـمل زبـاله و نظافــت شهرها ، بازیـافت، فضای سبز و مشاور در زمـینه مکانیـزاسیون و اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی جهت مونتاژ ماشـین آلات و تجهیزات وابـسـته به فعالیت ادامه داد و پس از 12 سال تبدیل به یکی از بزرگترین شـرکت های خدماتی شده که برنامه حضور در کشورهای همسایه دارد .

بنابراین گزارش،طبق مفاد ماده ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس، خرید سهام در بازار مذکور صرفاً توسط اشخاص زیر امکان پذیر است:

گروه اول: کلیه اشخاص حقوقی

گروه دوم: سرمایه گذاران نهادی شامل بانک ها و بیمه ها، هلدینگ ها، شرکت های سرمایه گذاری، صندوق بازنشستگی، شرکت تامین سرمایه و صندوق های سرمایه گذاری ثبت شده نزد سازمان بورس، هر شخص حقیقی یا حقوقی که بیش از ۵ درصد یا بیش از ۵۰۰ میلیون تومان از ارزش اسمی اوراق بهادار در دست انتشار ناشر را خریداری کند، سازمان ها و نهادهای دولتی و عمومی، شرکت های دولتی و اعضای هیات مدیره و مدیران ناشر یا اشخاصی که کارکرد مشابه دارند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ