کد خبر: ۱۲۰۹۷۳
۰:۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

شرایط خرید سهام ۵ بانک و موسسه نظامی ادغامی اعلام شد

شرایط خرید سهام ۵ بانک و موسسه نظامی ادغامی اعلام شد

شرایط خرید سهام ۵ بانک و موسسه نظامی بانک های انصار ، قوامین ، حکمت ایرانیان ، مهر اقتصاد و موسسه مالی کوثر برای ادغام در بانک سپه اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اولین گام اجرایی بعد از اعلام رسمی بانک مرکزی مبنی بر ادغام پنج بانک وموسسه نظامی در بانک سپه (شامل بانک های انصار ، قوامین ، حکمت ایرانیان ، مهر اقتصاد و موسسه مالی کوثر) با انتشار صدور اطلاعیه خرید در در روزنامه های کثیر‌الانتشار انجام شد.

براساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج ساعت معاملاتی ،همه اشخاص حقیقی وحقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام بانک می توانند طبق شرایط اعلامی نسبت به فروش سهام خود در موسسه اعتباری کوثر و بانک قوامین اقدام کنند.

این اشخاص می توانند به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا نماینده سهامداران عمده که مرتبط با یکی از کارگزاران فوق است با ارایه دستور فروش وتکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

قیمت اسمی خرید سهام اشخاص حقیقی برای هر سهم 100 تومان و قیمت خرید سهام اشخاص حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح نیز به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است.

نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی،سفارش بدون محدودیت زمانی است.درصورتی که سهامداران در مهلت تعیین شده نسبت به ارایه دستور فروش اقدام نکنند،می توانند تا زمان ارزشگذاری سهام موسسه توسط کارشناسان رسمی تامل کرده و براساس آن به ترتیبی که متعاقبا اعلام می شود،نسبت به فروش آن مبادرت کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ