کد خبر: ۱۲۰۹۸۰
۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

دو بانک انصار و قوامین و موسسه کوثر نحوه خرید سهام را اعلام کردند

دو بانک انصار و قوامین و موسسه کوثر نحوه خرید سهام را اعلام کردند

موسسه اعتباری کوثر، دو بانک قوامین و انصار با توجه به ادغام ۵ بانک و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، نحوه خرید سهام صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،موسسه اعتباری کوثر، بانک قوامین و بانک انصار با توجه به ادغام 5 بانک و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، اطلاعیه خرید سهام صادر کردند.

براین اساس،"وکوثر" اعلام کرد: با توجه به اعلام رسمی ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام موسسه اعتباری کوثر می‌تواند طبق شرایط زیر پس از مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا شعب موسسه اعتباری کوثر که مرتبط با یکی از کارگزاری های فوق باشد با ارائه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه، نسبت به فروش سهام اقدام کنند.

از روز یکشنبه ۱۸ فروردین سال آینده به مدت ۳۰ روز کاری تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت امکان استفاده از شرایط فوق فراهم است.همچنین قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری برای سهامداران حقیقی ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم و برای حقوقی های غیر وابسته به نیروهای مسلح به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است. نوع سفارش هم از نظر اعتبار زمانی، سفارش بدون محدودیت زمانی است.

سهام فوق توسط شرکت عصر تجارت اقتصاد( شرکت زیرمجموعه این موسسه) خریداری می شود. در صورتی که سهامداران در مهلت تعیین شده نسبت به رای دستور فروش اقدام نکنند، می‌توانند تا زمان ارزش گذاری سهام موسسه توسط گروه کارشناسان رسمی تحمل کرده و بر اساس آن به ترتیب که متعاقباً اعلام خواهد شد نسبت به فروش آن مبادرت کنند. موسسه اعتباری کوثر تضمینی مبنی بر اینکه ارزش ذاتی محاسباتی هر سهم در مجمع فوق العاده بیشتر از ارزش خرید هر سهم طبق این اعلامیه باشد را برای سهامداران ارائه نمی کند.

همچنین "وقوام" اعلام کرد: با توجه به اعلام رسمی ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام بانک قوامین می‌تواند طبق شرایط زیر پس از مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا شعب موسسه اعتباری کوثر که مرتبط با یکی از کارگزاری های فوق باشد با ارائه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه، نسبت به فروش سهام اقدام کنند.

از روز یکشنبه ۱۸ فروردین سال آینده به مدت ۳۰ روز کاری تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت امکان استفاده از شرایط فوق فراهم است.همچنین قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری برای سهامداران حقیقی ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم و برای حقوقی های غیر وابسته به نیروهای مسلح به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است. نوع سفارش هم از نظر اعتبار زمانی، سفارش بدون محدودیت زمانی است.

سهام فوق توسط شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا( شرکت زیرمجموعه این بانک) خریداری می شود.سهامدارانی که در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه دستور فروش اقدام نکنند، می‌توانند زمان ارزش گذاری سهام بانک قوامین توسط گروه کارشناسان رسمی تحمل کرده و بر اساس آن و به ترتیبی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به فروش سهام مبادرت کنند.این بانک تضمینی مبنی بر اینکه ارزش ذاتی تعیین شده در آینده بیشتر از ارزش قابل خرید در حال حاضر باشد را نخواهد داد.

در این میان،"وانصار" نیز اعلام کرد: با توجه به اعلام رسمی ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام بانک انصار می‌تواند طبق شرایط زیر پس از مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا شعب موسسه اعتباری کوثر که مرتبط با یکی از کارگزاری های فوق باشد با ارائه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه، نسبت به فروش سهام اقدام کنند.

از روز یکشنبه ۱۸ فروردین سال آینده به مدت ۳۰ روز کاری تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت امکان استفاده از شرایط فوق فراهم است.همچنین قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری حقیقی و حقوقی ۲۰۸۶ ریال به ازای هر سهم است. نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی، سفارش بدون محدودیت زمانی است و سهام فقط توسط شرکت ایرانیان اطلس خریداری می‌شود.

در صورتی که سهامداران در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه دستور فروش اقدام نکنند، می‌توانند تا زمان ارزش گذاری سهام بانک انصار توسط گروه کارشناسان رسمی عملکرد و بر اساس آمار به ترتیبی که متعاقبا اعلام خواهد شد، نسبت فروش سهام مبادرت کنند. این بانک تضمینی مبنی بر اینکه ارزش ذاتی تعیین شده در آینده بیشتر از ارزش قابل خرید در حال حاضر باشد را نخواهد داد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ