کد خبر: ۱۲۱۰۰۷
۱۴:۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

عملکرد تولید، توسعه و فروش

عملکرد تولید، توسعه و فروش "فملی" در سال ۹۷ از زبان مدیرعامل

مدیرعامل ملی مس با اشاره به عملکرد تولید،توسعه و فروش "فملی" در سال ۹۷ گفت: با بهره‌ برداری از کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه، مهر پایان حاشیه های زیست محیطی زده شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از مس پرس، محمدرضا بنی‌اسدی‌راد در جلسه شورای معاونین با هدف بررسی عملکرد تولید، توسعه و فروش "فملی" در سال ۹۷ گفت: سال جاری با وجود ایجاد شرایط سخت توسط استکبار جهانی و به تبع آن تحت‌ شعاع قرار گرفتن شرایط تولید و فروش بنگاه‌های بزرگ اقتصادی، موفق به فروش ۲۰۰ هزار تن کاتد و مفتول از ابتدای سال تا کنون شدیم.

وی افزود: علاوه بر این با تولید ۳۱۱ هزار تنی آند و ۲۴۶ هزار تنی کاتد شاهد رشد ۵۴ و ۵۵ درصدی تولید نسبت به سال گذشته بودیم که این میزان تولید در کل تاریخ شرکت بی‌سابقه بوده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه پس از بهره‌برداری کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه صنعت مس به صنعتی سبز تبدیل شده،ادامه داد: از ابتدای سال به همه مدیران تأکید کردم که بهره‌برداری کامل از طرح اسید سرچشمه باید مهم‌ترین اولویت شرکت و حتی بالاتر از تولید باشد چراکه بدون محیط زیستی سالم امکان توسعه پایدار و تحقق برنامه‌های افزایش تولید میسر نخواهد شد.با این رویکرد بزرگ‌ترین طرح محیط زیستی شرکت مس در موعد مقرر به پایان رسید و مهمتر از همه،مهر پایانی بر تمام حاشیه های زیست محیطی ملی مس زده شد.

بنی‌ اسدی‌ راد گفت: با توجه به اینکه سال ۹۸ سال سخت‌تری به لحاظ اقتصادی است برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر در عرصه تولید و توسعه و تأثیرگذاری بیشتر بر اقتصاد باید این روحیه را در تمامی معاونت‌ها و حوزه‌های کاری گسترش بدهیم و بدون شک بدون این روحیه در سال آینده نمی‌توانیم پیروز شویم.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ