کد خبر: ۱۲۱۰۳۶
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

نحوه خرید سهام بانک حکمت اعلام شد

نحوه خرید سهام بانک حکمت اعلام شد

بانک حکمت ایرانیان نیز با توجه به ادغام ۵ بانک ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، نحوه خرید سهام را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،بانک حکمت ایرانیان بعد از مشخص شدن نحوه خرید سهام موسسه اعتباری کوثر و سه بانک قوامین، انصار و مهر اقتصاد اعلام کرد: با توجه به اعلام رسمی ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام بانک حکمت ایرانیان می‌تواند طبق شرایط ذیل پس از مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا شعب بانک حکمت ایرانیان که مرتبط با یکی از کارگزاری های فوق است با ارائه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه نسبت به فروش سهام اقدام کنند.

از روز یکشنبه ۱۸ فروردین به مدت ۳۰ روز کاری تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت سال آینده امکان استفاده از شرایط فوق فراهم است. همچنین قیمت سهام قابل خرید برای هر کد سهامداری حقیقی، ۱۰۰ تومان و برای حقوقی ها ۷۸۸ ریال معادل ارزش تابلو در زمان توقف نماد است. نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است که توسط شرکت توسعه فناوری و تجارت حکمت به عنوان متولی تعیین شده از سوی نهادهای ناظر خریداری می شود.

در صورتی که سهامداران در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه دستور فروش اقدام نکنند، می‌توانند تا زمان ارزش گذاری سهام این بانک فرابورسی توسط گروه کارشناسان رسمی و کشف ارزش ذاتی سهام تعامل کرده و پس از اعلام مبلغ کشف شده به ترتیب که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به فروش سهام مبادرت کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» مهران وظیفه شناس | ساعت ۱۳:۶ - ۱۳۹۸/۲/۲۳
0
0
پاسخ
با عرض سلام و ادب
برای فروش سهام بانک حکمت باید به کدام کارگزاری مراجعه کنم ؟

به هر کارگزاری که مراجعه کردم در خصوص خرید سهام بانک حکمت امتناع ورزیده و اظهار داشتند سهام باک حکمت را نمیخرند .
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ