کد خبر: ۱۲۲۸۰۸
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱/۲۷

باران دو روزه 14 استان و افزایش تا 10 درجه‌ای دما در چند استان
سازمان هواشناسی اعلام کرد:

باران دو روزه 14 استان و افزایش تا 10 درجه‌ای دما در چند استان

سازمان هواشناسی از بارش باران دو روزه در 14 استان و افزایش 7 تا 10 درجه‌ای دما در استان‌ های ساحلی خزر و خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام سازمان هواشناسی، امروز در خراسان‌رضوی بارش پراکنده تا ظهر ادامه داشته و بعداز ظهر سامانه بارشی از سمت مرزهای شرقی خارج می‌شود. از بعدازظهر نیز رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، برخی نقاط کردستان و کرمانشاه پیش‌بینی شده که فردا 28 فروردین بارش در استان های ذکر شده، تشدید می‌شود.

فردا در برخی نقاط استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، همدان، مرکزی و لرستان و اواخر وقت در برخی نقاط خوزستان و اصفهان رگبار باران روی می‌دهد که شدت بارش در این روز مربوط به برخی نقاط آذربایجان‌ شرقی و غرب آذربایجان غربی است.

روز چهارشنبه در بعضی ساعات در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، نواحی مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

سازمان هواشناسی همچنین از افزایش 7 تا 10 درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر و خراسان شمالی خبر داده و اعلام کرد: این افزایش دما در خراسان رضوی تا روز پنج‌شنبه تداوم دارد و مجدداً از روز پنجشنبه در استان‌های ساحلی خزر و خراسان شمالی و از روز جمعه علاوه بر این مناطق در خراسان رضوی دما تقریباً به همین میزان در مناطق ذکر شده کاهش می‌یابد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ