کد خبر: ۱۲۳۰۳۴
۰:۰ - ۱۳۹۸/۲/۳

بانک ملت با سازمان منطقه آزاد کیش تفاهمنامه امضا کرد

بانک ملت با سازمان منطقه آزاد کیش تفاهمنامه امضا کرد

بانک ملت با سازمان مناطق آزاد کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد که مربوط به انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، اعتباری، سرمایه گذاری، تامین سرمایه، کارگزاری و... است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت اعلام کرد با هدف افزایش تعاملات با سازمان مناطق آزاد کیش تفاهمنامه همکاری بین مدیران عامل امضا شد که مربوط به ارائه خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانکی و شامل انواع خدمات خرد و ویژه بانکداری الکترونیک، اعتباری، سرمایه گذاری، تامین سرمایه، کارگزاری و گشایش انواع اعتبار اسنادی داخلی است .

محمد بیگدلی با اشاره به توانمندی های "وبملت" گفت: بانک ملت از لحاظ نقدینگی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و طی سال های اخیر در راستای توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال و کمک به اشتغال پایدار، مشارکت فعالی در پروژه های بزرگ ملی داشته است.

وی با بیان اینکه بانک ملت بانک اصلی بسیاری از سازمان های بزرگ کشور است، افزود: بخش فناوری قوی و نیروی انسانی توانمند و متخصص از ویژگی های بارز بانک ملت است و با توجه به نیاز سازمان منطقه آزاد، این بانک آمادگی کامل برای حمایت از فعالیت های بزرگ اقتصادی در این مناطق را اعلام می کند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ