کد خبر: ۱۲۳۰۳۸
۰:۰ - ۱۳۹۸/۲/۳

پیش بینی بورس و صنایع مقبول و اثر نمایشگاه در شرایط خاص اقتصادی
مدیر بازاریابی تامین سرمایه نوین مطرح کرد:

پیش بینی بورس و صنایع مقبول و اثر نمایشگاه در شرایط خاص اقتصادی

مدیر بازاریابی تامین سرمایه نوین با اشاره به اثر برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در شرایط خاص اقتصادی، چشم انداز روشنی را برای برخی صنایع در سال جاری پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی جبل عاملی با اشاره به اینکه بازار سرمایه در سال 98 به دلیل شرایط خاص اقتصادی از جمله تحریم ها و کسری بودجه دولت با چالش مواجه است، گفت: بازار سرمایه ممکن است با توجه به مسائلی که وجود دارد در کوتاه مدت دچار مشکل شود اما در بلند مدت قطعا برطرف خواهد شد و شرایط واقعی سهم ها را به سرمایه گذاران نشان خواهد داد.

وی افزود: از آنجا که نیاز به صادرات غیرنفتی و ارز مطرح است بنابراین شرکت های صادرات محور و آنهایی که تکیه بر منابع داخلی دارند و با محدودیت های کمتری در شرایط اقتصادی کنونی مواجه هستند، قطعا چشم انداز روشنتری در بازار سرمایه دارند.

این فعال بازار سرمایه ادامه داد: در این شرایط خاص اقتصادی برگزاری نمایشگاه بسیار موثر است و شرکت های بازار سرمایه در کنار بازار پول و بیمه در نمایشگاه حضور پیدا کرده اند تا غیر از هدف بازاریابی و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان به موضوع مسئولیت اجتماعی بپردازند و مردم را با بازار سرمایه آشنا کنند. به گونه ای که در جلوگیری از سرازیر شدن نقدینگی به بازارهای غیر مولد مثل ارز و طلا سهمی داشته باشند.

جبل عاملی گفت: استقبال مردم از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بسیار خوب است و کارگاه های آموزشی در نمایشگاه با استقبال عموم مواجه شده و این نشان می دهد مردم به دنبال افزایش سواد مالی و مدیریت دارایی هستند و تمرکز فقط در پول درآوردن نیست بلکه خواهان آن هستند تا دارایی را به گونه ای سرمایه گذاری کنند که حداقل آسیب را از نوسانات اقتصادی متحمل شوند.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در دنیا با شیوه های  مختلف انجام می شود،گفت: در ایران به دلیل اینکه مردم ترجیح می دهند از نزدیک با فعالین بازار سرمایه ارتباط برقرار کنند تا بتوانند اطلاعات لازم را دریافت کنند، بصورت  سنتی برگزار می شود. در نمایشگاه مردم  اطمینان خاطر حاصل می کنند سرمایه گذاری و مدیریت در این بازار توسط افراد خبره و متعهد انجام می شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ