کد خبر: ۱۲۳۰۸۵
۰:۰ - ۱۳۹۸/۲/۴

اقدامات جدید درباره وضعیت ارز و تحریم + ارائه بسته خدماتی
مدیرعامل بیمه البرز خبر داد:

اقدامات جدید درباره وضعیت ارز و تحریم + ارائه بسته خدماتی

مدیرعامل بیمه البرز ضمن ارائه یک بسته جدید خدماتی در فاینکس ۲۰۱۹ به مشتریان از اقدامات مفید مجلس، دولت و بیمه مرکزی طی سال جاری جهت وضعیت ارز و تحریم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رسول تاجدار در فاینکس ۲۰۱۹ گفت : برگزاری نمایشگاه های بورس،بانک و بیمه در دنیا متداول است و ایران از این موضوع مستثنی نیست و دوازده سال پیاپی چنین رویداد مهمی را برگزار کرده، یکی از اهداف اساسی این نمایشگاه فرهنگ سازی برای حضور و مشارکت مردم عادی و آشنایی آنها با بازارهای تخصصی است.

وی ادامه داد: هر چه تعداد مردم در فاینکس بیشتر باشد بازخورد موفقیت نیز بیشتر خواهد بود، البته برگزاری کارگاه های تخصصی از سوی شرکت های برگزار کننده نقش مهمی در جذب حضور آنها دارد.ارائه خدمات جدید با کیفیت اما کم ابهام در این نمایشگاه می تواند سرآغاز فصل جدید کاری گروه مالی باشد،بیمه البرز یک بسته جدید خدماتی که در بخش بیمه عمر است برای مشتریان دارد که آنها می توانند با حضور در این نمایشگاه بی واسطه با مدیران به گفت و گو بپردازند و اطلاعات کسب کنند.مطمئنا همه شرکت های حضور یافته خدمات جدیدی دارند که می تواند بخش جدیدی برای سال جاری باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه "البرز" به هر طریقی به دنبال افزودن خدمات و تولید نیست،گفت: هیچ شرکتی از افزایش خدمات و تولید ناراحت نمی شود اما خدماتی به مردم و ذی نفعان ارائه می کنیم که بتوانیم ریسک مناسب آن را پوشش دهیم، بر این اساس سال 98 درخصوص وضعیت ارز و تحریم اقدامات مفیدی انجام داده ایم به گونه ای که شرایطی مشابه با شرایط دوران دفاع مقدس را دوباره طی می کنیم یعنی مجلس، دولت و بیمه مرکزی با تعریف صندوق ویژه تحریم و اختصاص بودجه یک میلیارد دلاری اقدامات موثری انجام خواهد داد.

تاجدار افزود: شرکت های زیادی هستند که بیمه نامه های خود را ارزی می خواهند اما در این خصوص مشکل اصلی تامین ارز در زمان پرداخت خسارت است، اینکه در فهرست بیمه مرکزی در نوبت قرار گیرد، آیا نوبت آن در زمان لازم می شود یا خیر؟ البته رویکرد مناسبی در نظر گرفته شده و امیدواریم این رویکرد تغییری پیدا نکند تا با این شرایط بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ