کد خبر: ۱۲۳۱۴۶
۰:۰ - ۱۳۹۸/۲/۵

پیش بینی یک کارگزار از اقبال بورس نسبت به بازارهای رقیب

پیش بینی یک کارگزار از اقبال بورس نسبت به بازارهای رقیب

مدیرعامل یک کارگزای از ارائه ابزار جدید معاملاتی خبر داد و پیش بینی کرد سال ۹۸ به لحاظ بازدهی مناسب سود شرکت ها، بازار سرمایه سالی بهتر از بقیه بازارها خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،رضا اعجازی گفت: در سال 98 به لحاظ بازدهی مناسب سود شرکت ها، بازار سرمایه بازاری بهتر از بقیه بازارها خواهد داشت و به نظر می رسد مثل سال 97 بازدهی مناسبی در انتظار سهامداران باشد.از طرف دیگر، بحث آزادسازی نرخ ارز به واسطه سامانه های جدیدی که دولت اعلام می کند، احتمالا محقق خواهد شد که بازدهی شرکت ها را مناسبتر خواهد کرد و برآورد بر این است که سال 98،سال بورس خواهد بود.

وی حمایت از تولید را امری مهم و کمک کردن در تحقق این امر را وظیفه همه ارگان ها دانست و افزود: به عنوان یک کارگزار برای حمایت از تولید، سرمایه گذاری در بازار سرمایه را یکی از بهترین راه ها می دانیم که با تسهیل این روند نقش خود را در رونق تولید ایفا کرده ایم.در راستای تسهیل انجام امور برای سهامداران،این کارگزاری ابزار جدید معاملاتی به نام TSE TRADER را در سال 98 ارائه کرده است.

این کارگزار بورس ادامه داد: این ابزار جدید به سهامداران کمک می کند در همان فضا که قبلا با آن آشنا بودند با سرعت بیشتر، امکان خرید و فروش سهم را داشته باشند و دیگر نیازی نباشد در سایت TSE اطلاعات بگیرند و در نرم افزارهای دیگر، معاملات برخط را انجام دهند.باید راهی برای فقر اطلاعاتی در جامعه نسبت به بازار سرمایه اندیشیده شود که با تاسیس مدرسه عالی بورس، تلاش می شود به صورت کاربردی و کارگاهی از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته آموزش های بورسی برای کسانی که قصد دارند سرمایه گذاری کنند، ارائه شود.

اعجازی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را پربار دانست و گفت: برگزاری نمایشگاه می تواند در شناساندن این ضلع مهم از اقتصاد با هم اندیشی و حل چالش های موجود در بورس با حضور متخصصان و فعالان این بازار با راهکارهایی که ارائه می شود، موثر واقع باشد. با توجه به بازخورد بازار در سال 97 و پیش بینی خوب برای آن، حضور سهامداران سال جاری بیشتر بوده و اکثر شرکت ها هم تلاش کرده اند محصولات جدید را در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ