کد خبر: ۱۲۳۵۷۹
۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۲/۱۶

آمار ایران خودرو از تولید یک ماهه + وعده ایفای همه تعهدات معوقه

آمار ایران خودرو از تولید یک ماهه + وعده ایفای همه تعهدات معوقه

ایران خودرو با اعلام تولید حدود ۴۰ هزاردستگاه طی یک ماه و بهبود روند تولید در روزهای آینده از ایفای همه تعهدات معوقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو در گزارشی اعلام کرد از 15 فرودین تا نیمه اول اردیبهشت حدود 40 هزاردستگاه خودروسواری و وانت تولید کرده و انتظار می رود روند تولیددر روزهای آینده بهبود یابد.   

شتاب متقاضیان برای خرید خودرو، صرفا باعث افزایش کاذب بهای خودروها می شودکه این افزایش قیمت پس از فروکش کردن تقاضای کاذب بازار، افول خواهدکرد. افرادی که در روزهای جاری از بازار خرید داشته اند، سودهای بادآورده را نصیب سوداگران بازار خودرو خواهند کرد .

ایران خودرو با هدف بهبود و تنظیم قیمت خودرو، روزانه نسبت به عرضه محصول با قیمت تنظیم بازار اقدام می کند. با توجه به اینکه در شرایط فروش فوری تنظیم بازار، با هرکد ملی می توان فقط یک دستگاه خودرو ثبت نام کرد، بنابراین این شرایط برای بسیاری از متقاضیان فراهم است که خودروی خود را با قیمت مناسب از این گروه صنعتی خریداری کنند.

همچنین قیمت های فعلی بازار که توسط برخی از سودجویان بازار خودرو به صورت کاذب افزایش یافته، منعکس کننده نیاز مصرف کنندگان واقعی خودرو نیست .

ایران خودرو در راستای عمل به تعهدات معوق نیز برنامه ریزی میان مدتی دارد و در چند ماه آینده تمامی خودروهای ثبت نام شده با موعد 97 تحویل خواهد شد و در یک ماه گذشته نیز بیش از 31 هزار دعوت نامه جهت تعهدات معوق صادر شده و خودروهای مشتریان در حال تحویل است.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ