کد خبر: ۱۲۶۰۲۳
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۲/۲۵

کرمان موتور رکورد زد: سومین افزایش قیمت جک s۳ طی یک ماه !

کرمان موتور رکورد زد: سومین افزایش قیمت جک s۳ طی یک ماه !

کرمان موتور با ۳بار افزایش قیمت، جک s۳ را در کمتر از یک ماه حدودا ۵۰ میلیون تومان گران تر عرضه کرده و مشخص نیست این اتفاق طبق کدام قاعده و محاسبات انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایران جیب، همه می‌دانیم این روزها جاده مخصوص روزهای کم فروغی را سپری می‌کند و حال صنعت خودرو خوب نیست! تحریم ها و نوسانات نرخ ارز امان شرکت ها را بریده و کاهش شدید تیراژ در کنار افزایش مداوم قیمت محصولات، نارضایتی های بسیاری در میان مشتریان بوجود آورده است. در این میان بنظر می‌رسد کرمان موتور با 3بار افزایش قیمت جک s3 در کمتر از یکماه، عزم خود را برای ثبت رکوردی جدید و ربودن گوی رقابت از تمام رقبا جزم کرده است.

این شرکت در دومین روز اردیبهشت برای نخستین بار در سال 98، افزایش قیمت جک s3 را اعلام کرد تا قیمت این خودرو از 161 میلیون تومان به 180 میلیون تومان برسد....، اما این افزایش 19 میلیونی قیمت s3 کافی نبود و کرمان موتور تنها 5 روز بعد در تاریخ 8 اردیبهشت، بار دیگر قیمت اس 3 را افزایش داد و با اعلام قیمت 195.5 میلیونی، این خودرو را به گزینه ای جدی برای ورود به بازار کراس اور های بیش از 200 میلیون تومان در آینده ای نچندان دور تبدیل کرد...
این اتفاق اما خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت رخ داد و روز گذشته پس از تنها 16 روز، کرمان خودرو اقدام به اعلام قیمت 210 میلیون تومانی برای جک اس 3 کرد!

به این ترتیب در کمتر از یک ماه قیمت کارخانه ای جک S3 طی 3 مرحله حدودا 50 میلیون تومان افزایش یافته و مشخص نیست این افزایش قیمت‌ها طبق کدام قاعده و محاسبات انجام شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ