کد خبر: ۱۲۸۱۸۰
۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۲/۳۰

وعده بهبود شرکت های زیرمجموعه شستا و نخستین حضور دیوان محاسبات
مدیرعامل شستا اعلام کرد:

وعده بهبود شرکت های زیرمجموعه شستا و نخستین حضور دیوان محاسبات

مدیرعامل شستا ضمن استقبال از تحقیق و تفحص مجلس به بهبود شرکت‌های زیرمجموعه وعده داد و گفت: دیوان محاسبات برای نخستین بار درحال استقرار در برخی از شرکت‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد رضوانی فر با اشاره به اینکه از همان ابتدای قبول مسئولیت در شستا، شفافیت و ارائه اطلاعات به هنگام و قابل اتکا به عنوان برنامه اساسی را در دستور کار قرار داده، گفت: در همان روزهای اول، فهرست کلیه اعضای هیات مدیره منتشر و صورت های مالی در سامانه کدال بارگذاری شد.

وی افزود: فارغ از اینکه شستا به دلیل عدم دریافت بودجه، مشمول حسابرسی دیوان محاسبات می شود یا نه با همکاری و تعامل سازنده با دیوان محاسبات ضمن ارسال اطلاعات همه شرکت‌ها، برای نخستین بار دیوان محاسبات در حال استقرار در برخی از شرکت‌ها است. موضوع تحقیق و تفحص از شستا نیز در مجلس درحال بررسی بوده و تمام موارد مربوط به پرونده‌های سنواتی دوره‌های گذشته مدیریت در وزارتخانه و شستا است.

این مقام مسئول با استقبال از پیگیری مجلس گفت: زمینه شکل گیری کلیه پرونده‌های حقوقی و مدیرانی که مسبب بوجود آمدن هر پرونده بوده‌اند کاملا مشخص است. بنابراین شفاف و علنی شدن این پرونده‌ها کاملا مورد حمایت و درخواست است چرا که با ورود مجلس، ظرفیت پیگیری موارد در سیستم قضایی تقویت خواهد شد.

رضوانی‌فر با تاکید بر اینکه همراهی نمایندگان سبب می‌شود ابعاد ضعف عملکرد گذشته شستا و دلایل آن کامل روشن شود،گفت: در دوره جدید مدیریت شستا ، شاهد بهبود معنادار شاخص عملکردی تمام زمینه‌ها در مجموعه‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه خواهیم بود.     

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ