کد خبر: ۱۲۸۲۴۷
۱۲:۳ - ۱۳۹۸/۲/۳۱

وزیر صنعت سر مجلس کلاه گذاشت/ کارشناس فقه در وزارت !
نماینده مجلس:

وزیر صنعت سر مجلس کلاه گذاشت/ کارشناس فقه در وزارت !

نماینده مجلس از تدوین طرح استیضاح وزیر صنعت خبر داد و گفت: وی کارشناس فقه بوده و سر مجلس کلاه گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از مهر، حسین مقصودی گفت: علیرغم اینکه این روزها بحث استیضاح وزرایی همچون بطحائی، سلطانی‌فر، زنگنه و حجتی در مجلس مطرح است، موضوع استیضاح رحمانی نسبت به این وزرا بسیار داغ‌تر بوده و موافقان بسیار زیادی دارد.

وی با اشاره به محورهای این استیضاح افزود: نمایندگان از شرایط بخش صنعت ناراضی هستند و این بخش از کنترل رحمانی خارج شده و وی هیچ کاره است. همچنین در بحث قطعه سازان خودرو و نوع پرداخت پول به آنان مفاسدی وجود دارد که باید مشخص شود.

این نماینده مجلس با اشاره به عدم نظارت بر توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی، افزود: مشکلاتی که در زمینه تنظیم بازار وجود دارد، یکی از دلایل اصلی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر صنعت است. متأسفانه عدم توجه به شایسته‌سالاری در این وزارتخانه بیداد می‌کند و افرادی براساس رانت و خویشاوندی امور اصلی این وزارتخانه را برعهده گرفته اند.

مقصودی با بیان اینکه تحصیلات رحمانی ارتباطی به این وزارتخانه ندارد، ادامه داد: متأسفانه رحمانی در مورد رشته تحصیلی هم سر مجلس کلاه گذاشت چرا که رشته تحصیلی وی ارتباطی به وزارت صنعت ندارد. وی کارشناس فقه از دانشگاه آزاد است!

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ