کد خبر: ۱۲۸۳۷۹
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۳/۴

توضیح سه شرکت منجر به رشد قیمت، صف خرید و توقف نماد شد
درباره نوسان قیمت سهام و برگزاری مزایده :

توضیح سه شرکت منجر به رشد قیمت، صف خرید و توقف نماد شد

سه شرکت بورسی در خصوص نوسان قیمت سهام و برگزاری مزایده، دست به شفاف سازی زدند و با رشد قیمت، صف خرید و توقف نماد روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت قند ثابت خراسان و مهندسی نصیر ماشین در خصوص نوسان قیمت سهام و حمل و نقل بین المللی خلیج فارس درباره برگزاری مزایده، دست به شفاف سازی زدند که "قثابت و خنصیر" با رشد 4.9 و 4.7 درصدی قیمت و صف خرید روبرو و "حفارس" با توقف نماد مواجه شد.

براین اساس،"حفارس" از برگزاری مزایده جهت فروش ۶۶ دستگاه خودرو ( اسکانیا، ولوو، کمپرسی N ۱۰، بادسان، وانت پیکان، وانت مزدا دو کابین، پیکان سواری، نیسان، پاترول و پژو ۴۰۵) برای امروز خبر داد.

دریافت برگ شرایط بعد از تاریخ آگهی ( ۴ خرداد ۹۸) به مدت یک هفته از دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت به آدرس کیلومتر ۱۷ بزرگراه ایت الله سعیدی، جمع میدان نماز اسلامشهر مقدور است.

همچنین علی پور رکنی صالحان مدیرعامل "خنصیر" درخصوص نوسان بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام اعلام کرد: با توجه به افشای اطلاعات مالی سالانه مربوط به دوره ۹۷ و ارائه گزارشات مربوطه( تفسیر مدیریت) تا این تاریخ تمامی اطلاعات محدود به افشای انجام شده در سایت کدال است.

غلامرضا کاظمی مدیرعامل "قثابت" نیز در خصوص شفاف سازی نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر اعلام کرد: پیرو اطلاعیه ۳۰ اردیبهشت ماه این شرکت مبنی بر اعلام احتمال توقف فعالیت کارخانه به علت نبود کافی مواد اولیه( چغندر) در وضعیت مالی از تاریخ گزارشگری قبلی تاکنون تغییر با اهمیت رخ نداده است.

لذا به نظر می رسد قیمت سهام در روزهای معاملاتی اخیر عمدتا متأثر از وضعیت بازار است. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ