کد خبر: ۱۲۸۴۲۹
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۳/۵

یک محصول سایپا گران و ناموجود شد + علت و قیمت فروش

یک محصول سایپا گران و ناموجود شد + علت و قیمت فروش

به رغم اعلام کاهش قیمت خودرو در بازار، برلیانس که یکی از محصولات تولیدی سایپا بشمار می رود با افزایش قیمت و در برخی مدل ها با عدم موجودی روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از خبر آنلاین، به رغم اعلام کاهش قیمت خودرو در بازار، خودروی برلیانس با افزایش قیمت و در برخی مدل ها با عدم موجودی روبرو شد.

فعالان بازار معتقدند افزایش قیمت برلیانس به واسطه نبود این خودرو در بازار و انتشار اطلاعیه سایپا برای مشتریانی که این خودرو را خریداری کردند، بوده است.

بر این اساس، قیمت برلیانس H۲۲۰ دنده ای از محدوده ۹۸ به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است.  برلیانس H۲۳۰ دنده ای نیز ۱۱۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این خودرو افزایشی ۱۰ میلیون تومانی را نسبت به اوایل اردیبهشت تجربه کرده است.برلیانس H۳۲۰  اتوماتیک نیز در بازار ناموجود است.

برلیانس H۳۳۰  دنده ای ۱.۶ نیز در بازار ۱۳۲ میلیون تومان قیمت خورد که به واسطه موجود بودن این مدل خودرو، قیمت آن نسبت به اوایل اردیبهشت کاهش نشان می‌دهد.مدل اتوماتیک این محصول ۱۹۲ میلیون تومان فروخته می‌شود که افزایشی ۳ میلیون تومانی را نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.

برلیانس کراس سی ۳ اتوماتیک هم در بازار ناموجود اعلام شده است.

بنابراین گزارش،سایپا پیش از این با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده بود، مشتریانی که خودروهای برلیانس را در گذشته خریداری کرده‌اند می‌توانند با استفاده از ۳ روش پیشنهادی انصراف، تبدیل مدل خودرو و الحاقیه قرارداد در طرح تبدیل خودروهای برلیانس شرکت کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» محمد رضا | ساعت ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۳/۶
0
0
پاسخ
سلام ، در مورد خودرو تا بحال این چنین لجام گسیختگی و بی بند وباری تاریخ مشاهده نکرده بود
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ