کد خبر: ۱۲۸۷۰
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۴/۲

واکنش مدیرعامل یک پالایشگاه به دو صدور اعلامیه نفتی
ما هم متوجه نشدیم چه اتفاقی رخ داد:

واکنش مدیرعامل یک پالایشگاه به دو صدور اعلامیه نفتی

مدیرعامل پالایشگاه تهران به دو صدور اعلامیه متفاوت نفتی واکنش نشان داد و گفت: ما هم متوجه نشدیم چه اتفاقی رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ناصر بابایی با بیان اینکه این اقدام پالایش و پخش برای ما هم جای سوال دارد به سنا گفت: دلیل این موضوع را باید از خود پالایش و پخش پرس و جو کنید، اما با این تفاسیر شرکت های پالایشگاهی بر مبنای صورت های قبلی خود عمل می کنند.

وی با اعلام اینکه نامه اول شرکت پالایش و پخش در مورد اعلام نرخ خوراک و یارانه اختصاصی به شرکت های پالایشگاهی بدون ضمائم بوده گفت: از آنجایی که عدد و رقم و ضمائمی از سوی شرکت پالایش و پخش ارسال نشد، هنوز اطلاعی از دلیل لغو این اطلاعیه نداریم اما در هر صورت شرکت پالایش و پخش باید در این مورد پاسخگو باشد.
 
این مقام مسئول درباره منتفی شدن اطلاعیه شرکت پالایش و پخش در خصوص اختصاص یارانه و نرخ خوراک گفت: این گونه اطلاعیه ها و انتشار آن از سوی شرکت پالایش و پخش طبیعی است به این معنا که این اطلاعیه ها ارسال و پس از آن اعداد و ارقام مدنظر از سوی این شرکت اعلام می شود.
 
وی افزود: پس از ارایه اولین نامه از سوی پالایش و پخش در این مورد و در انتظار ارایه ضمائم و اعداد در نامه ای از سازمان بورس خواستار توقف نماد شدیم اما تا کنون که این اطلاعیه لغو شده است هنوز از علت آن مطلع نشده ایم.از آنجایی که ضمائمی به همراه نامه ارسالی از سوی شرکت پالایش و پخش ارایه نشده ما هم متوجه این موضوع که چه اتفاقی رخ داده است نشده ایم.
 
بابایی  در خصوص تاثیرات این قبیل اقدامات ناگهانی بر سهام شرکت های پالایشی و سهامداران آن گفت: با توجه به اثر گذاری بالای این اقدامات شرکت پالایش و پخش باید در این خصوص پاسخگو باشد.
 
وی ادامه داد: با توجه به اعلام قیمت ها از سوی پالایش و پخش تصریح کرد: هر نوع تغییری در این مورد اثر گسترده ای در تصمیم گیری شرکتهای این صنعت دارد و اگر نماد این شرکت ها باز بود و با چنین اتفاقی دستخوش نوسان و ضرر و زیان سهامداران می شد، شرکت پالایش و پخش باید پاسخگو می بود.
 
انتهای پیام 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ