کد خبر: ۱۲۸۹۶۳
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۳/۲۴

زمان عرضه اولیه

زمان عرضه اولیه "جم پیلن" اعلام شد/ گرانترین سهم جدید و حضور دو روزه !

زمان قطعی عرضه اولیه شرکت پلی پرو پیلن جم مشخص و مقرر شد دوشنبه ۱۰ درصد از سهام این شرکت ۲۰۰ میلیارد تومانی در بورس واگذار شود که گران ترین شرکت جدید در ۱۲ ماه اخیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از چند روز پیگیری و هماهنگی مسئولان بورس تهران با سهامداران عمده شرکت پلی پرو پیلن جم، زمان دقیق و قطعی عرضه اولیه این شرکت مشخص و مقرر شد دوشنبه آینده 27 خرداد ، 10 درصد از سهام آن واگذار شود.

در این رویداد، 200 میلیون سهم "جم پیلن" با دامنه قیمت 2100 تا 2250 تومانی هر سهم و سهمیه 500 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی و نقدینگی یک میلیون و 130 هزار تومانی ، روانه میز فروش خواهد شد.

بررسی های بورس پرس نشان می دهد این شرکت بعد از سرمایه گذاری صدر تامین،کشت و صنعت شریف آباد و ژلاتین کپسول ، چهارمین شرکت جدید بازار سهام خواهد بود که دوم تیر اقدام به برگزاری مجمع سالانه خواهد کرد. بنابراین درصورت عدم تغییر این زمان ، تنها دو روز کاری بعد از عرضه اولیه با توقف نماد روبرو خواهد شد.

از سوی دیگر "جم پیلن"، گران ترین عرضه اولیه سال و طی 12 ماه اخیر خواهد بود که با دامنه قیمت 2100 تا 2250 تومانی هر سهم به جمع دیگر شرکت های جدید خواهد پیوست.

آخرین عرضه اولیه گران در 12 ماه گذشته، مربوط به پتروشیمی پارس با 2400 تومان در 20 تیر سال گذشته بود و سهام جدید سال جاری "تاصیکو، زشریف و دکپسول" هم با قیمت های 220 ، 420 و 570 تومانی کشف قیمت شده اند.

در ترکیب سهامداری این شرکت 200 میلیارد تومانی پتروشمیران و پتروشیمی جم با مالکیت 51 و 49 درصدی حضور دارند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ