کد خبر: ۱۲۹۰۰۶
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۳/۲۵

سازمان حمایت پیگیر افزایش ۴۰ میلیون تومانی محصولات یک خودروساز شد

سازمان حمایت پیگیر افزایش ۴۰ میلیون تومانی محصولات یک خودروساز شد

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: مکاتبات برای اخذ اسناد و مستندات افزایش قیمت‌ ۴۰ میلیونی محصولات یک خودروساز انجام و موضوع درحال پیگیری است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، وحید منایی در خصوص افزایش قیمت‌ 40 میلیونی برخی خودروها به ایسنا گفت: در ارتباط با شرکت‌هایی که خارج از ضوابط قیمت‌گذاری به افزایش قیمت محصولات خود اقدام کردند، مکاتبات مرتبط برای اخذ مستندات و مدارک جهت بررسی قیمت تمام شده محصولات مربوطه در دست پیگیری است.

وی افزود: با توجه به عضویت این سازمان در کمیته خودرو برای کاهش تنش قیمتی که در ماه‌های اخیر در بازار خودروهای تولید داخل ایجاد شده و دستیابی به تعادل عرضه و تقاضا، تصمیماتی اتخاذ شده که در قالب مصوبات کمیته خودرو اجرایی می‌شود.

براساس این گزارش شرکت کرمان‌موتور در کمتر از یک ماه بعضی از محصولات را تا 40 میلیون تومان گران کرده و این درحالی است که هیچ تغییری در متغیرهای اصلی اقتصادی از جمله نرخ ارز رخ نداده است.

این شرکت نیزدر این خصوص اعلام کرد افزایش قیمت صورت گرفته ناشی از افزایش قیمت بیش از 25 در صدی نرخ ارز نیمایی، افزایش قیمت خرید قطعات تولید داخل، افزایش هزینه‌های دستمزد و افزایش هزینه‌های حمل بوده است.

انتهای پیام

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ