کد خبر: ۱۲۹۰۳۱
۰:۰ - ۱۳۹۸/۳/۲۶

خروج ۶۵ میلیون یورو توسط رنو فرانسه تکذیب شد/ توزیع الکترونیکی ۱۰۰ قلم کالا
توسط معاون وزارت صنعت :

خروج ۶۵ میلیون یورو توسط رنو فرانسه تکذیب شد/ توزیع الکترونیکی ۱۰۰ قلم کالا

معاون وزارت صنعت با تکذیب خروج ۶۵ میلیون یورو به صورت اسکناس توسط رنو فرانسه و لحاظ کردن کم کاری این شرکت، گفت: توزیع الکترونیکی ۱۰۰ قلم کالا از اصلی‌ترین برنامه های سال جاری است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید زرندی درباره زمزمه هایی مبنی بر اقدام شرکت رنو فرانسه به خروج 65 میلیون یورو به صورت اسکناس گفت: هر چند عدم انجام به تعهدات این شرکت به دلیل فشارهای آمریکا درست است اما چنین موضوعی صحت ندارد.

وی افزود: بار‌ها در جلسات با وزیر صنعت و دیگر همکاران اعلام شده که این موضوع باید با بادقت بیشتری رصد شود تا در صورت عادی شدن شرایط ، کم کاری شرکت‌هایی مانند رنو مدنظر قرار گیرد و به عنوان شریک راهبردی و قابل اطمینان ، حساب نشود.

این مقام مسئول ادامه داد: رویکرد وزارت صنعت حداکثر کردن ساخت داخل خودرو با توجه به توانمندی های صنعت قطعه سازی و لحاظ شدن در هفت گروه اول و همچنین فراخوان ساخت قطعات ، است. در این میان هر چند طبق بررسی‌های معاونت تخصصی ، انحصارهای در صنعت قطعه سازی انجام شده اما به شدت اعلامی رسانه‌ها نیست و تکرار نخواهد نشد.

زرندی ادامه افزود: اجرای سامانه توزیع الکترونیکی برای 100 قلم کالا از اصلی‌ترین برنامه ها طی سال جاری است که برای لاستیک انجام و منجر به رفع بحران‌های احتمالی شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ