کد خبر: ۱۲۹۰۳۴
۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۳/۲۶

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو​ از فردا شروع می شود / قیمت و شرایط

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو​ از فردا شروع می شود / قیمت و شرایط

ایران خودرو فروش اقساطی ۴ محصول را از صبخ فردا شروع می کند که شامل تعداد بسیار محدود پارس ال ایکس، ۴۰۵ اس ال ایکس ، ۴۰۵ دوگانه سوز و پژو ۲۰۷ دستی است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد فروش اقساطی تعداد بسیار محدود چهار محصول پارس ال ایکس، 405 اس ال ایکس ، 405 دوگانه سوز و پژو 207 دستی از ساعت 11صبح روز دوشنبه 27 خرداد شروع می شود .

طبق شرایط تعیین شده ، افرادی که تاکنون در طرح های فروش فوری یا فروش مدت دار و اعتباری سایپا و ایران خودرو اقدام به خرید کرده اند، امکان مشارکت در این طرح را ندارند. همچنین، صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود. نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی، وجوه پرداختی مشتری استرداد خواهد شد.

چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ