کد خبر: ۱۲۹۰۷۷
۰:۰ - ۱۳۹۸/۳/۲۷

همسر نتانیاهو به سوءاستفاده از بودجه دولتی اعتراف کرد و محکوم شد

همسر نتانیاهو به سوءاستفاده از بودجه دولتی اعتراف کرد و محکوم شد

همسر دارای سوءسابقه نتانیاهو به سوء استفاده از پول دولت و هزینه برای آشپزی ، اعتراف کرد و به پرداخت ۱۵ هزار دلار محکوم شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، به نقل از روزنامه اسرائیلی جورازلم پست ، دادگاه رژیم صهیونیستی سارا نتانیاهو همسر بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر را در پرونده تصرف غیرقانونی اموال دولتی مجرم شناخت و به پرداخت حدود ۱۵ هزار دلار محکوم کرد.

همسر بنیامین نتانیاهو که سال گذشته متهم به کلاهبرداری و خیانت در اعتماد عمومی بود ، پذیرفت که از پول دولت سوءاستفاده کرده است .

وی متهم بود ۹ سال پیش به دلیل غیبت آشپز مخصوص اقامتگاه نخست‌وزیر ، ۹۹ هزار و ۳۰۰ دلار برای صرف تهیه صدها غذا از شماری رستوران گران قیمت هزینه کرده در حالی طبق مقررات ، سفارش غذا از رستوران‌ها با آشپز خانگی ممنوع است.

پیش از این نیز پرونده‌هایی قضایی برای سارا نتانیاهو به اتهام استخدام پرستار خصوصی برای پدر با بودجه دولتی و استخدام یک هم‌حزبی به عنوان برقکار در منزل با حقوقی نامتعارف در دستگاه قضایی اسرائیل گشوده شده بود.

دادگاه خانم نتانیاهو در حالی برگزار می‌شود که همسر وی بنیامین نتانیاهو نیز درگیر مجموعه‌ای از تحقیقات با موضوع فساد است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ