کد خبر: ۱۲۹۱۱۱
۱۵:۲ - ۱۳۹۸/۳/۲۷

اولین نظر سنجی از ریاست جمهوری آمریکا : ترامپ از آخر اول شد

اولین نظر سنجی از ریاست جمهوری آمریکا : ترامپ از آخر اول شد

براساس اولین نظرسنجی‌ شبکه حامی ترامپ ، وی از هر 5 نامزد دموکرات‌ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 عقب‌ مانده و جو بایدن با 49 درصد آرا در صدر قرار گرفته است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نتایج نظرسنجی‌ شبکه فاکس‌نیوز نشان می‌دهد ترامپ از تمامی پنج نامزد دموکرات‌ها در انتخابات 2020 عقب‌تر است و جو بایدن با اختلاف 10 درصد از ترامپ پیشی گرفته است.

این نظرسنجی در بازه زمانی 9 تا 12 ژوئن (19 تا 22 خرداد) انجام و نشان می‌دهد بایدن با 49 درصد از ترامپ با 39 درصد پیشی گرفته است.

همچنین برنی سندرز دیگر نامزد دموکرات‌ها در انتخابات 2020 نیز از ترامپ پیش‌تر است. حتی دیگر نامزدهای دموکرات گرچه با اختلاف اندک اما همچنان از ترامپ جلوتر هستند به طوری‌که الیزابت وارن با اختلاف دو درصد و سناتور کامالا هریس و پیت بوته‌جج هرکدام با اختلاف یک درصد از وی پیشی گرفته‌اند.

فاکس‌نیوز از شبکه‌های نومحافظه‌کار آمریکایی و نزدیک به دولت ترامپ است و این نظرسنجی‌ با حاشیه خطا 3 درصد بیشتر بر مبنای تعداد آرای شهروندان آمریکایی انجام می‌شوند اما در انتخابات آمریکا توزیع آرا در ایالت‌های مختلف که منتهی به رای الکترال می‌شود از اهمیت بیشتری برخوردار است.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ