کد خبر: ۱۲۹۹۱۵
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۴/۱۸

شرکت کوچک و دور از تابلو مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی گرفت

شرکت کوچک و دور از تابلو مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی گرفت

شرکت بسیار کوچک فرابورسی که به علت رشد بیش از ۶۰ درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات شده ، مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی را از سازمان بورس گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت بسیار کوچک لیزینگ رازی در حالی پیشنهاد افزایش سرمایه 355 درصدی و از 2.2 به 10 میلیارد تومانی داده بود که در مرحله اول ، مجوز افزایش سرمایه 177 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

بر این اساس، "ولراز" می تواند درد مرحله نخست از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سرمایه را به 6.1 میلیارد تومان برساند تا قادر به رعایت ماده 10 از دستورالعمل اجرایی تأسیس، فعالیت و نظارت بر شرکت‌های لیزینگ مصوبه 4 دی ماه سال 95 شورای پول و اعتبار در خصوص حداقل سرمایه شرکت های لیزینگ و اصلاح ساختار مالی و بهبود سرمایه در گردش شود.

همچنین مجمع فوق العاده می تواند با انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 6.1 به 10 میلیارد تومان از محل فوق موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت دو سال به هیات مدیره تفویض تا پس از اخذ مجوز از سازمان نسبت به عملی کردن اقدام کند.

بنابراین گزارش، نماد این شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورس به دلیل رشد قیمت بیش از 60 درصدی به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در 16 تیر مشمول توقف شده است.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ