کد خبر: ۱۲۹۹۹۹
۱۶:۰ - ۱۳۹۸/۴/۱۹

گروه مپنا با دو شرکت قرارداد مهم بست و صف خرید شد

گروه مپنا با دو شرکت قرارداد مهم بست و صف خرید شد

گروه مپنا درخصوص انعقاد قرارداد مهم با دو شرکت ذوب آهن و آب و فاضلاب بوشهر، اقدام به شفاف سازی کرد و با رشد قیمت و صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،گروه مپنا که با سرمایه 2.7 هزار میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حاضر است درخصوص انعقاد دو قرارداد مهم دست به شفاف سازی زد و با رشد 4.3 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شد.

بر این اساس،محسن میرزایی معاون اقتصادی و مالی "رمپنا" اعلام کرد: قرارداد سرمایه گذاری در پروژه احداث تصفیه خانه پساب کارخانه ذوب آهن به ظرفیت ورودی ۸۵۰ متر مکعب در ساعت به روش BOT با زمان احداث ۱۴ ماه و مدت بهره‌برداری تجاری ۱۵ سال منعقد شده و ذوب آهن خرید ۶.۶ میلیون متر مکعب آب در سال را تضمین کرده که حجم سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای این قرارداد ۱۱ میلیون یورو معادل ۴۴ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

همچنین قرارداد پروژه احداث آب شیرین کن با شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به مدت ۱۵ سال جهت تامین مالی، طراحی، تهیه و خرید، اجرا، نصب و راه اندازی و مالکیت به روش BOO منعقد شده که زمان احداث ۱۸ ماه بوده و خرید روزانه آب توسط  آب و فاضلاب بوشهر به میزان ۳۵ هزار مترمکعب برای ۱۵ سال تضمین شده که حجم سرمایه‌گذاری مورد نیاز ۲۰۰ میلیارد تومان براورد شده است.

ضمن اینکه انعقاد قراردادهای فوق تاثیری بر سود سال جاری نداشته و آثار آن بر EPS سنوات آتی متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ