کد خبر: ۱۳۱۱۸۳
۰:۰ - ۱۳۹۸/۴/۲۵

توضیح سهم مثبت ۵۰ درصدی درباره افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی

توضیح سهم مثبت ۵۰ درصدی درباره افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی

شرکت لبنی که با رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شده درباره افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و آخرین وضعیت یک قطعه زمین توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت پگاه خراسان که دیروز به دلیل رشد بیش از 50 درصدی قیمت سهام به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی با توقف نماد روبرو شده در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و آخرین وضعیت زمین خواجه ربیع توضیح داد.

براین اساس، رحمان پارسیان مهر سرپرست "غشان" در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط سهامداران و تحلیلگران اعلام کرد: در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در حال حاضر هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته، اما با توجه به معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از این محل، این شرکت در حال بررسی موضوع است و به محض وقوع از طریق فرم های مربوطه و طبق دستورالعمل افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در خصوص آخرین وضعیت زمین خواجه ربیع با توجه به آخرین شفاف سازی در ۲۵ اسفند سال گذشته پیرامون دریافت حکم قطعی از دادگاه، این شرکت در صورت داشتن برنامه برای زمین فوق الذکر آن را از طریق کدال اطلاع رسانی خواهد کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ