کد خبر: ۱۳۱۳۰۷
۰:۰ - ۱۳۹۸/۴/۲۹

آخرین روز قبل از مجمع
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

آخرین روز قبل از مجمع "خودرو، خساپا"، شرکت تازه وارد و 16 بانک و نماد دیگر

در پایان معاملات امروز، نماد ایران خودرو، سایپا، شرکت تازه وارد و 16 بانک و نماد نوسانی و دارای صف خرید برای مجمع بسته می شود و مهلت آخر یک حق تقدم خواهد بود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز، نماد شرکت های ایران خودرو، سایپا، بانک های تجارت، اقتصاد نوین، پارسیان و سینا، پالایشگاه تبریز، پتروشیمی نوری، گروه بهمن، سیمان تهران، آلومینیوم ایران، نورد و قطعات فولادی، سرمایه گذاری شفا دارو، تامین ماسه ریخته گری، نساجی بروجرد، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی، پارس دارو، کشت و صنعت پیاذر و سیمان فارس و خوزستان به دلیل برگزاری مجمع سالانه بسته می شوند.

همچنین چهار بانک تجارت، اقتصاد نوین، پارسیان و سینا علاوه بر مجمع سالانه، برای انتخاب اعضای هیات مدیره(مجمع عادی بطور فوق العاده) ،پالایشگاه تبریز و گروه بهمن نیز برای تغییر موضوع فعالیت و اصلاح اساسنامه( مجمع فوق العاده) تصمیم گیری می کنند.

در این میان، امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم توسعه شهری توس گستر است که در مجمع فوق العاده 20 اسفند با دریافت مجوز افزایش سرمایه 78 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سرمایه اسمی را از 90 به 160 میلیارد تومان افزایش داده است.

بر این اساس،" خودرو، خساپا، وتجارت، ونوین، وسینا، شبریز، نوری، خبهمن، ستران، فایرا، فنورد، شفا، کماسه، نبروج، وصندوق، دپارس، غاذر و سفارس" دوشنبه هفته جاری برای تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند گذشته به این مجمع می روند.

بنابراین گزارش، طی معاملات چهارشنبه گذشته، ایران خودرو، سیمان تهران، نورد و قطعات فولادی، سرمایه گذاری شفا دارو و پارس دارو با رشد اندک قیمت، سایپا، بانک تجارت، بانک اقتصاد نوین، بانک سینا، پالایشگاه تبریز با افت اندک قیمت، سیمان فارس و خوزستان و بانک پارسیان با کاهش 2.8 و 2.2 درصدی قیمت، کشت و صنعت پیاذر، پتروشیمی نوری ،گروه بهمن، تامین ماسه ریخته گری و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی به ترتیب با افزایش 5، 2.5 ، 2 ، 1 و 1 درصدی قیمت و صف خرید، آلومینیوم ایران با افت 1.7 درصدی قیمت روبرو شدند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ