کد خبر: ۱۳۱۳۳۸
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۴/۲۹

خبر خوش رئیس دفتر روحانی با اختصاص وام ۴۰۰ میلیاردی به قطعه سازان

خبر خوش رئیس دفتر روحانی با اختصاص وام ۴۰۰ میلیاردی به قطعه سازان

رییس دفتر رییس جمهور از اختصاص ٤٠٠ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از تولید قطعات در داخل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود واعظی در اینستاگرام اعلام کرد: روز جمعه ساعاتی را به بازدید از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید اختصاص دادم. نمایشگاهی که به همت وزارت صنعت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع برگزار شده و برخاسته از نیازها در شرایط خاص تحریمی است.

ایده برگزاری این نمایشگاه خصوصا در این شرایط قابل تحسین است. قرار بر این است که از همه ظرفیت های داخلی برای طراحی و تولید کلیه نیازمندی های صنایع که تاکنون تولید داخلی نداشته اند بهره گیری شود. در طی این بازدید گفت‌وگویی با مسئولان صنایع، مسئولان وزارت صنعت و برخی از قطعه سازان و تولید کنندگان عرصه صنعت داشتم.

در این گفت‌وگوها مشخص شد در صورت حمایت مالی، استعداد و توان لازم برای برآورده کردن نیازمندی صنایع در داخل وجود دارد، از این رو مقرر شد در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوآوران و فعالان حوزه قطعه سازی تا سقف ٤٠٠ میلیارد تومان به آنها تسهیلات ارائه شود تا قطعات مورد نیاز صنایع را در داخل تولید کنند.

آنگونه که مسئولان برگزاری نمایشگاه گفتند، کلیه شرکت هایی که برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کرده اند، لازم‌ است پس از مذاکره و توافق اولیه با صنایع مذکور، مشترکا به غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این نمایشگاه که گویا در سالن ٣٨b واقع شده، مراجعه کنند و با تکمیل فرم های مربوطه و برنامه اقدام اولیه، از این بسته تشویقی ـ حمایتی استفاده کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ