کد خبر: ۱۳۱۵۰۶
۰:۱ - ۱۳۹۸/۵/۲

تحلیل تکنیکال زیرمجموعه سایپا و دو شرکت + محدوده قیمت سهام و حد ضرر
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل تکنیکال زیرمجموعه سایپا و دو شرکت + محدوده قیمت سهام و حد ضرر

روند قیمت زیرمجموعه سایپا و دو سهم فرابورسی با درنظر گرفتن حد ضرر توسط یک کارگزاری مورد بررسی و تحلیل تکنیکال قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روند قیمت سه شرکت لیزینگ رایان سایپا، شمال شرق شاهرود و آهن و فولاد میلاد از سوی کارگزاری آبان مورد تحلیل تکنیکال قرار گرفت.

بر این اساس، در نمودار قیمت "ولساپا" نوسانات منظمی شکل گرفته است. قیمت در درون یک کانال صعودی در حال نوسان است و به کف کانال نزدیک شده است. می توان در درون کانال و محدوده کف آن با حد ضرر آخرین حمایت و هدف سقف کانال به دنبال فرصت خرید بود.

همچنین قیمت "کشرق" همزمان به خط میانی چنگال اندروز و سقف کانال صعودی برخورد کرده است. با توجه به آرایش قیمت به نظر نمی رسد توان شکست این مقاومت ایجاد شده را داشته باشد. لذا مادامی که رفتار قیمت تغییر نکند،خرید و نگهداری این نماد در این محدوده قیمتی پر ریسک خواهد بود.

در تحلیل قبلی "بمیلا" به هدف محدوده ۸۰۰ تومانی اشاره شد.قیمت با احتساب سود تقسیمی به هدف مورد نظر برخورد کرده است. اما همچنان روند صعودی را حفظ کرده و در صعودها سقف بالاتر از سقف قبلی و در اصلاحات هر کف، بالاتر از کف قبلی قرار گرفته است. می توان حد ضرر را زیر آخرین کف شکل گرفته در نظر داشت و حد سود را بالاتر برد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ