کد خبر: ۱۳۲۰۹۰
۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۵/۲۱

بانک ملت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا را اعلام کرد / دلایل مهم

بانک ملت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا را اعلام کرد / دلایل مهم

بانک ملت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تراکنش ها را و همراه با دلایل مهم این اقدام را اعلام کرد از ابتدای شهریور عملی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت با تاکید بانک مرکزی و‌ پلیس فتا ، اعلام کرد استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت های این بانک از ابتدای شهریور ماه اجباری خواهد بود.

براساس این گزارش، محافظت و صیانت از دارایی های مشتریان، حفظ محرمانگی اطلاعات کارت های بانک ملت و آسودگی و ایجاد آرامش خاطر هنگام انجام تراکنش های مالی غیر حضوری مبتنی بر کارت از مهمترین دلایل انجام این اقدام است.

بر این اساس، از اول شهریور همه تراکنش های نیازمند رمز دوم کارت (به جز قبوض عمومی همچون برق، آب، گاز و تلفن ) صرفاً با استفاده از رمز دوم پویا امکان پذیر خواهد بود. مشتریان به منظور پیشگیری از بروز اختلال در فرآیند انجام خرید با شرایط مذکور، لازم است در اسرع وقت نسبت به فعال سازی سامانه رمزنگار ملت از طریق لینک bankmellat.ir/ramznegar.aspx اقدام کنند.

در عین حال با هدف استفاده مشتریانی که گوشی هوشمند ندارند یا مایل به نصب برنامه فوق نیستند، سرویس پیامکی رمزنگار ملت نیز پیاده سازی شده است.فعال سازی سرویس های اشاره شده از طریق دستگاه های خودپرداز یا پایانه بانکی غیرنقد این بانک انجام خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ