کد خبر: ۱۳۲۱۲۴
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۵/۲۲

امکان تعلیق نماد بانک ملت برای چهارمین بار و شرط بازگشت به تابلو
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اعلام کرد:

امکان تعلیق نماد بانک ملت برای چهارمین بار و شرط بازگشت به تابلو

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس درخصوص امکان تعلیق مجدد نماد بانک ملت برای چهارمین مرتبه و شرط لازم برای بازگشایی نماد توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید محمد علیزاده با توجه به پایان یافتن مهلت تعلیق نماد بانک ملت در 23 مرداد ماه و اینکه آیا امکان تعلیق مجدد نماد برای چهارمین مرتبه وجود دارد به همفکران گفت: هنوز تصمیمی برای بازگشایی نماد گرفته نشده است.

وی در خصوص اینکه از لحاظ قانونی امکان تعلیق مجدد نماد وجود دارد، افزود: با مجوز هیات مدیره سازمان بورس امکان تعلیق مجدد از لحاظ قانونی وجود دارد.

این مقام مسئول درباره اینکه این تعلیق نماد به دلیل عدم شفافیت موضوع دریافت غرامت از دولت بریتانیا است،گفت: ناشر باید در این رابطه توضیحاتی را به سازمان بورس ارائه کند که هنوز این شفاف‌سازی صورت نگرفته است.

علیزاده ادامه داد: "وبملت" در این خصوص محدودیت هایی برای خود متصور است و باید شفاف سازی های لازم را انجام دهد تا پس از آن هیات مدیره سازمان بورس درباره بازگشایی نماد تصمیم گیری کند.

بنابراین گزارش، نماد بانک ملت از ۲۷ خرداد ماه به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت متوقف و سپس برای بررسی وضعیت اطلاعاتی با تعلیق روبرو شده است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ