کد خبر: ۱۳۲۱۳۹
۰:۰ - ۱۳۹۸/۵/۲۳

دریافت کد بورسی لازمه فعالیت در بورس

دریافت کد بورسی لازمه فعالیت در بورس

دریافت کد بورسی لازمه فعالیت در بازار سرمایه ایران و اولین قدم برای ورود عملی است که به طی مراحلی و ارایه مدارکی نیاز دارد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دریافت کد بورسی لازمه فعالیت در بورس است. بنابراین برای ورود به بازار سهام پس از آمادگی روحی و غلبه بر فکر و خیال های منفی و ریسک پذیری ، ابتدایی ترین قدم ممکن دریافت کد بورسی است که مراحلی دارد و باید با طی کردن مراحل این کد را از کارگزار گرفته تا زمینه ورود عملی به بازار سهام فراهم شود.

پیشگفتاری در خصوص بورس و بازار سرمایه

اگر تاکنون وارد بازار پرنوسان بورس نشده اید و در صدد زیر و رو کردن زندگی هستید، باید دل را به دریا بزنید و با پذیرفتن ریسک، زندگی را به پیش ببرید. حتما از بازار پر تب و تاب بورس و سرمایه خبر دارید و می دانید بسیاری از افراد در این بازار دست به سرمایه های هنگفتی زده اند و برخی دیگر نیز تمام زندگی را از دست داده اند.

تعبیر از عرش به فرش رسیدن و یا از فرش به عرش رسیدن مصداق این مسئله است و به درستی عملکرد افراد را در بورس به تصویر می کشد. برای ورود به بازار سرمایه پیش از هر چیزی ریسک پذیری افراد در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. اصولامتقاضی سرمایه گذاری در بورس ، بدون غلبه بر اضطراب و عدم ریسک پذیری نمی تواند به این مهم دسترسی یابد.

پس اگر شما هم خواهان زندگی برتر بر مدار امید و دستیابی به آرزوهای ناممکن می گردید، شاید بسیار زودتر از موعد با ورود به بورس به هدف دست یابید. شاید می پرسید چطور ممکن است یک شبه راه هزار شب را طی کرد ؟ طبیعی است این سوال برای همه پیش می آید و برای رسیدن به آن در وهله نخست باید دل را به دریا زد و سختی راه را به جان خرید و حتی در صورت شکست در بازار سرمایه جسارت ورود به آن و دل به دریا زدن در این بازار می تواند یک نقطه پروازی برای معاملات بعدی بازار سهام باشد.

انسان های موفق بارها و بارها به زمین افتاده اند و هرگز نیرو و توان خویش را از دست نداده اند و با توکل، مسیر پرطمطراق زندگی را طی کرده اند و بارها از زمین برخواسته اند و دوباره تلاش و تلاش کرده اند تا سرانجام به نقطه اوجی رسیده اند که کمتر کسی به آن جا دست یافته است. حال سوال اینجا است کلید اصلی ورودیه این بازار چیست؟

دریافت کد بورسی لازمه فعالیت در بازار سرمایه

کلید اصلی ورودیه برای بازار سرمایه دریافت کد بورسی است. بنابراین اگر می خواهید در دریای پرتلاطم بورس و سرمایه ماهی بگیرید، پیش از ورود به آن باید ورودی آن را پرداخت کرد. پس به طور کلی این نکته را باید آویزه گوش کرد که گرفتن کد بورسی لازمه فعالیت در بورس است و برای فعالیت در این بازار  باید حتما برای گرفتن این کد اقدامات لازم صورت گرفته شود و با در دست گرفتن این کد بورسی است که می توان یک بار برای همیشه وارد بازار شد و دست به معامله زد و برای معامله های بعدی دیگر نیازی به دریافت مجدد کد بورسی نیست.

با این توضیحات ، می توان به این نکته دست یافت که چقدر دریافت کد بورسی مهم است و بدون در دست داشتن این کد نمی توان هیچ گونه فعالیتی را در بورس و سرمایه عملی ساخت. پس حتما برای فعالیت در بورس باید برای دریافت کد بورسی اقدام کرد اما چگونه؟

چگونگی دریافت کد بورسی

برای دریافت کد بورسی در بورس پیش از هر چیزی باید به دنبال یک کارگزار مطمئن و مجرب گشت تا به واسطه گری آن کارگزاری بتوان روند طی شدن أخذ کد بورسی را سپری کرد. برای این منظور حتما کارگزار از شما مدارکی را می طلبد تا با گرفتن مدارک مورد نظر بتواند کد بورسی را تهیه کند تا پلی باشد برای عبور شما به بورس و سبازار رمایه. برای ثبت نام به شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی حداقل دیپلم نیاز دارید.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ