کد خبر: ۱۳۳۱۴۲
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۵/۲۳

برنامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای صنعت خودرو

برنامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای صنعت خودرو

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برنامه راه اندازی استارتاپ‌های حوزه حمل‌ و نقل جاده‌ای و با هدف دمیدن جان تازه به صنعت خودرو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری که متولی توسعه فناوری های حوزه حمل و نقل در کشور است درصدد برآمده با راه اندازی استارتاپ‌های حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای، جان تازه ای به صنعت خودرو بدمد که از جمله صنایع کاربردی و راهبردی هر کشوری بوده و سال ها است با پیشرفت های روزانه، رشد قابل توجهی کرده است.

در بخش خودروی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برنامه هایی برای برگزاری مجموعه نشست های تخصصی با حضور متخصصان و فعالان صنعت و بازیگران فعال درنطر گرفته شده است. این نشست ها با هدف ترویج گفتمان در حوزه حمل و نقل جاده ای هوشمند برگزار می شود. همچنین برنامه هایی برای برگزاری استارتاپ ویکندهای مرتبط با حوزه های نوین در حمل و نقل هوشمند جاده ای نیز در ستاد طراحی شده است.

صنعت خودروی کشور یکی از صنایعی است که باید با حضور متخصصان و جوانان ایرانی به صورت بومی و با اتکا به توانمندی های داخلی توسعه یابد. بر همین اساس برگزاری استارتاپ های تخصصی در این زمینه یکی از راه های موثر برای توسعه این صنعت است که توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ