کد خبر: ۱۳۳۲۶۳
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۵/۲۷

رییس‌جمهور دستور انتشار حقوق مدیران را صادر کرد / الزام شستا به ورود اطلاعات
رییس سازمان اداری و استخدامی:

رییس‌جمهور دستور انتشار حقوق مدیران را صادر کرد / الزام شستا به ورود اطلاعات

رییس سازمان اداری و استخدامی از دستور رییس‌جمهور به انتشار حقوق مدیران تا شهریور و ورود اطلاعات حقوق صندوق های زیرمجموعه دولت از جمله شستا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،جمشید انصاری با بیان اینکه در ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه تکلیفی مبنی بر طراحی و استقرار سامانه حقوق و مزایا به‌عهده دولت گذاشته شده، گفت: این سامانه در فروردین سال 97 در سازمان اداری و استخدامی مستقر شده است.پایگاه های مختلف اجرایی مکلف به ارائه اطلاعات در سامانه حقوق و مزایا هستند بنابراین اگر اطلاعات این سامانه وارد شد،تکلیفی برای وارد کردن اطلاعات نداریم.

وی افزود: در بحث سامانه حقوق و مزایا و دسترسی عموم مردم از طریق پایگاه‌های اطلاعاتی دستگاه‌های اجرایی اخیراً مصوبه‌ای در هیات دولت صورت گرفته که طی هفته‌های آینده تکلیف انتشار حقوق و مزایای مدیران مشخص خواهد شد.بر اساس تصمیم دولت، دستگاه‌های اجرایی که بنا به تشخیص سازمان اداری و استخدامی ملزم هستند اطلاعات پرداخت مدیران را در سامانه درج کنند حداکثر باید تا پایان شهریور ماه در این خصوص اقدام کنند.

این مقام مسئول با ابراز اینکه این سازمان باید پیگیری‌های لازم را برای ورود اطلاعات قوه قضاییه و مؤسسات و نمادهای ذیل مقام معظم رهبری انجام دهد، گفت: با توجه به تکلیف مقرر در تبصره 21 قانون بودجه در خصوص الزام دستگاه‌های اجرایی به ارائه اطلاعات حقوق و مزایا، سازمان اداری و استخدامی هماهنگی‌های لازم را با وزارت اقتصاد انجام خواهد داد.

به‌گفته انصاری، سازمان اداری استخدامی باید گزارش نهایی تکمیل و ورود اطلاعات را تا قبل از پایان شهریورماه ارائه کند تا دولت در خصوص اطلاع‌رسانی دریافتی مدیران تصمیم‌گیری کند.در شهریور ماه دسترسی به میزان پرداختی مدیران ایجاد خواهد شد و شرکت‌هایی مثل شستا نیز مکلف به ارائه اطلاعات سامانه حقوق و مزایا خواهند شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ