کد خبر: ۱۳۳۲۹۵
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۵/۲۸

آمار تولید کنسانتره سنگ آهن  ۹ شرکت بورسی ، فرابورسی و دولتی
برای چهار ماهه اول سال اعلام شد :

آمار تولید کنسانتره سنگ آهن ۹ شرکت بورسی ، فرابورسی و دولتی

تولید کنسانتره سنگ آهن چهار ماه اول سال جاری ۹ شرکت بورسی و فرابورسی و دولتی با رشد سه درصدی به ۱۵ میلیون و ۹۰۳ هزار تن کنسانتره رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین رسمی و چهار ماهه از تولید کنسانتره سنگ آهن ۹ شرکت و شامل ۵ شرکت بورسی و فرابورسی گل گهر، چادرملو ، میدکو ، گهر زمین ، و صبا نور به همراه سنگ آهن جلال آباد، اپال پارسیان سنگان، توسعه ملی و سنگ آهن مرکزی با رشد سه درصدی به ۱۵ میلیون و ۹۰۳ هزار  تن کنسانتره رسید.

در این میان شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی با سهم ۹۲ درصدی ، بیشترین تولید را به خود اختصاص داد اما سهم شرکت بورسی توسعه معدني و صنعتي صبا نور با کاهش ۳۴ درصدی همراهد شد.

همچنین گندله سنگ آهن شرکت های فولادمبارکه، فولادخوزستان، فولادخراسان، چادرملو، گل گهر، میدکو، صبا نور ، اپال پارسیان سنگان و فولاد سنگان خراسان با کاهش یک درصدی به بیش از ۱۴ میلیون و ۴۰۳ هزار تن رسید.

علاوه بر این شرکت های چادرملو، صبا نور، سنگان، میشدوان، مجتمع معادن سنگ آهن، فلات و سنگ آهن مرکزی اقدام به تولید یک میلیون و ۶۶۲ هزار و ۹۵۸ تن سنگ آهن دانه بندی کردند که نسبت به دوره مشابه سال قبل با کاهش ۳۷ درصدی همراه است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ