کد خبر: ۱۳۳۲۹۸
۰:۰ - ۱۳۹۸/۵/۲۹

درخواست سازمان خصوصی سازی از مشمولان سهام عدالت

درخواست سازمان خصوصی سازی از مشمولان سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی از مشمولان سهام عدالت خواست برای دریافت سود اقدام به اعلام شماره شبای حساب بانکی در سامانه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: توزیع سود سهام عدالت سال مالی شرکت های سرمایه پذیر در حالی از سال 95 تا کنون در حال اجرا است که مشمولان برای دریافت سود باید شماره شبای حساب بانکی و اعضای مشمول خانوار را در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.

براین اساس، جهت آگاهی و جلوگیری از پایمال کردن حقوق افرادی که تاکنون نسبت به ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت اقدام نکردند، باید نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت شماره شبا اقدام کنند.

همچنین سازمان خصوصی سازی طی نامه ای خطاب به استانداران و مسئولین مراکز مرتبط با اقشار مختلف سهام عدالت اعلام کرده فهرست مشمولین هر شهرستان به فرمانداران ابلاغ می شود تا از هر طریق ممکن از جمله بخشداری ها و دهیاری ها اطلاع رسانی لازم صورت گرفته تا مشمولین با مراجعه به سامانه فوق، نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت شماره شبای خود جهت بهره مندی از مزایای این سهام اقدام کنند.

بنابراین، ورود و ثبت شماره شبای بانکی مستقل برای هر یک از اعضای خانوار که مشمول سهام عدالت باشند به تفکیک ضروری بوده و صرف ثبت شماره شبای سرپرست خانوار برای برخورداری از اصل سهام و سود سهام عدالت کفایت نمی کند و باعث محروم شدن سایر اعضای خانوار از سهام عدالت و سود متعلق به آن خواهد شد.

برخلاف توزیع یارانه ها، در توزیع سود سهام عدالت سود فقط به حساب هر مشمول بطور مجزا واریز خواهد شد در نتیجه باید شماره شبای بانکی هر مشمولی ولو زیر 18 سال مستقلا و جداگانه وارد سامانه سهام عدالت شود.

برای اطلاع بیشتر سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir به صورت 24 ساعته آماده ثبت شماره شبای مشمولین سهام عدالت و همچنین شماره 83338 آماده پاسخگویی در خصوص سهام عدالت است.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ