کد خبر: ۱۳۳۳۴۳
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۵/۳۰

زمان پرداخت و میزان سود سال ۹۷ سهام عدالت مشخص شد

زمان پرداخت و میزان سود سال ۹۷ سهام عدالت مشخص شد

مشاور سازمان خصوصی سازی از زمان پرداخت و میزان سود سال ۹۷ سهام عدالت به مشمولین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جعفر سبحانی به زمان واریز سود سهام عدالت برای سال ۹۷ اشاره کرد و به ایرنا گفت: سود سال ۹۵ و ۹۶ به حساب همه مشمولینی که شماره حساب را در سامانه سازمان خصوصی‌سازی وارد کردند واریز شده است.برای تعیین میزان سود سال ۹۷ مجامع بیشتر شرکت‌ ها برگزار شده اما مجامع سه شرکت بزرگ مانند هلدینگ خلیج فارس که به نظر می‌رسد سود زیادی را بین مشمولین توزیع کند در مهر برگزار می‌شود و این موضوع منجر به تاخیر در واریز سود سال ۹۷ شده است.

وی افزود: سودی که برای سال ۹۵ مشمولین پرداخت شد در کل ۳.۴ هزار میلیارد تومان بود اما میزان این سود در سال ۹۶ افزایش یافت و چیزی حدود ۴ هزار میلیارد تومان برای مشمولین پرداخت شد.سود پرداختی سال ۹۵ به ازای هر فرد ۱۵۰ هزار تومان، سال ۹۶ به میزان ۱۷۵هزار تومان و در سال ۹۷ بطور حتم بیش از ۱۷۵ هزار تومان است که از اواخر پاییز یا اوایل زمستان به مشمولین پرداخت خواهد شد.

سبحانی گفت: با توجه به اینکه مجمع عمده شرکت‌ها برگزار و سود آنها مصوب شده، بنابراین بدون در نظر گرفتن سود شرکت‌هایی که هنوز مجمع آنها برگزار نشده سود خوبی شامل مشمولین سهام عدالت می شود.زمان ورود سهام عدالت به بورس وابسته به لایحه‌ای است که یک سال گذشته به مجلس داده شده و به محض تصویب لایحه، جزییات آزادسازی سهام عدالت ابلاغ و لایحه به مصوبه تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۵/۳۱
0
0
پاسخ
درهنگام توزیع سهام عدالت به هرنفریک برگه پانصدهزارتومانی دادنداما چندماه بعددانشگاه به کارمندانش برگه یکمیلیون تومانی داد وسالبعو اموزش وپرورش هم به شاغلین خودبرگه سهام عدالت یک میلیون تومانی داد ووقتی سوال ازتفاوت برگه ها شد جواب دادندکه ارزش برگه های پانصدهزاریهم یکمیلیون محسوب خواهد شد ولی حالت سازمان خصوصی ازما می خواهد کهپانصدهزارتومان دیگربه سازمان واریز کنیم این کجا عدالت است؟ که به عده برگه پانصدی بدهند وبه دیگران برگهیک میلیونی بدهندوحالا ازاولیهابخواهندکهپانصدهزارتومان دیگرواریزکنند؟
» عباس ایوبی | ساعت ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۶/۱
0
0
پاسخ
سلام،شما اعلام کردید که سودسال 95، 150هزارتومان واریز شده .سال 96، 175هزار تومان، ولی برای من بابت سال95، 89هزارتومان وسال96، 93هزارتومان واریز شده،چرا؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ