کد خبر: ۱۳۳۳۵۹
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۵/۳۱

کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان / قیمت کارخانه و بازاریکسان می شود

کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان / قیمت کارخانه و بازاریکسان می شود

مشاور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا موفق شده است تا با افزایش تولید، عرضه خودرو به بازار را افزایش داده و ضمن پاسخگویی به تقاضای بازار، تعداد تعهدات معوق خود را نیز کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالله بابایی با بیان اینکه روند افزایش عرضه محصولات سایپا به بازار افزایشی بوده و این سیر صعودی ادامه نیز خواهد داشت، گفت: کاهش قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد در ماه های گذشته نتیجه تلاش مدیران و کارکنان این گروه خودروسازی در افزایش تولید و عرضه محصولات بوده و ادامه نیز خواهد داشت.

وی به اقدامات ثمربخشی که برای افزایش عمق ساخت داخل محصولات داخلی نیز اشاره کرد و افزود: التهاب ناشی از محدودیت های بین المللی با حرکت همسو و هماهنگ مجموعه های مرتبط داخلی در جهت بومی سازی قطعات خودرو کنترل و مدیریت شد و ادامه این روند به پویائی بیشتر صنعت خودرو منتهی خواهد شد.

بابایی در پایان گفت: در صورت حمایت از صنعت خودرو به ویژه در تامین ارز مورد نیاز این صنعت، می توان امیدوار بود رونق تولید بیش از پیش در این صنعت راهبرد محقق شود و با افزایش عرضه به زودی شاهد خواهیم بود که تفاوت قیمت کارخانه خودروها با بازار آزاد به طور کامل از بین رفته و قیمت ها یکسان شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» علی | ساعت ۲۰:۱ - ۱۳۹۸/۵/۳۱
0
0
پاسخ
دقت کنید؛ هیچ حرفی از کیفیت مطرح نیست
فقط تولید و منت کاهش قیمت (به ازای تولید بی کیفیت)
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ