کد خبر: ۱۳۳۳۹۸
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۶/۲

رشد سود ۱۲۰، ۲۲۵ ، ۲۰۸ و ۶۳۳ درصدی بزرگترین شرکت و سه نماد دیگر
در گزارش عملکرد ۱۲ و ۶ ماهه اعلام شد :

رشد سود ۱۲۰، ۲۲۵ ، ۲۰۸ و ۶۳۳ درصدی بزرگترین شرکت و سه نماد دیگر

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و سه شرکت دیگر از رشد ۱۲۰ ، ۲۲۵ ، ۲۰۸ و ۶۳۳ درصدی سود خبر دادند و که منجر به عدم رشد سهم بزرگترین شرکت بورس ایران و صف خرید دو سهم و توقف یک نماد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان انتشار اطلاعات شرکت های بورسی و فرابورسی در کدال و اعلام آخرین وضعیت مالی ، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس (بزرگترین شرکت بازار سهام ایران از لحاظ ارزش روز بازار و با بیش از 54.4 هزار میلیارد تومان) ، چین چین، دامپروری پارس و سیمان هگمتان ، وضعیت تحقق سود در عملکرد 12 و 6 ماهه را اعلام کردند.

براساس این گزارش، "فارس" در گزارش 12 ماهه منتهی به 31 خرداد (حسابرسی نشده) قادر به تحقق سود 1001 ریالی هر سهم شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته با رشد 120 درصدی روبرو است اما این رویداد اثری در قیمت حدود 595 تومانی امروز سهام آن نداشته است.

"غچین" که عملکرد 12 ماهه منتهی به 31 خرداد را با رشد 225 درصدی و تحقق سود دو هزار 125 ریالی همراه کرده ، امروز هم به سیر صعودی روزهای قبل ادامه داد و  با رشد 5 درصدی در قیمت 4 هزار 323 تومانی هر سهم ، شاهد صف خرید است.

"زپارس " نیز که در گزارش 6 ماهه منتهی به 31 خرداد از پوشش 922  ریالی سود و رشد 208 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل خبر داده با رشد 5 درصدی به 2795 تومان رسید و با صف خرید مواجه شده است.

اما اعلام تحقق سود 403 ریالی هر سهم "سهگمت" که نشان از جهش 633 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل دارد، منجر به توقف یک روزه یک شرکت بورسی شد .

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ