کد خبر: ۱۳۳۴۲۳
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۶/۲

توضیح ۴ شرکت دارای صف خرید و کاهش جالب قیمت مواد اولیه سهم غایب

توضیح ۴ شرکت دارای صف خرید و کاهش جالب قیمت مواد اولیه سهم غایب

۴ شرکت دارای صف خرید به همراه یک شرکت دور از تابلو بورس در مورد نوسان قیمت سهم و تغییر قیمت مواد اولیه و نتایج برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توضیح دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که با ادامه سیر صعودی قیمت اکثر شرکت ها و افزایش 3859 واحدی شاخص بورس همراه بود و دماسنج بازار برای اولین بار در آستانه ورود به کاتال 270 هزار واحدی قرار گرفت ، پنچ شرکت بورسی و فرابورسی در مورد نوسان قیمت سهم و تغییر قیمت مواد اولیه و نتایج برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توضیح دادند.

در این میان ، سه شرکت بیمه البرز، دشت مرغاب و سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق زنجان و قزوین که امروز با صف خرید و ادامه رشد قیمت روزهای گذشته بودند توضیحات مشابه ایی داده و اعلام کردند تغییرات قیمت سهام ، ناشی از عرضه و تقاضا و شرایط کلی حاکم بر بازار و عرضه و تقاضا است.

سرمایه گذاری شیمیائی ایران هم که چهارشنبه به دلیل افشای اطلاعات مهم با توقف نماد و امروز هم با تعلیق دو روزه روبرو شد از کاهش 35 درصدی قیمت خرید مواد اولیه خبر داد و اعلام کرد بنا بر قیمت گذاری دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، نرخ ماده اولیه هر کیلو بنزن را از 104 هزار و 992 ریال به 68 هزار و 971 ریال کاهش داده و متعاقب آن قیمت فروش محصول هر کیلو الکیل بنزن خطی نیز با کاهش کمتر از 10 درصدی از 136 هزار و 832 ریال به 125 هزار و 842 ریال تغییر کرده است .

ملی سرب و روی ایران هم با انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی به سئوالات پاسخ داد و شاهد بازگشایی نماد و ادامه سیر صعودی روزهای قبل قیمت تا دو هزار و 647 تومانی هر سهم شد :

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ