کد خبر: ۱۳۳۶۳۸
۰:۰ - ۱۳۹۸/۶/۱۰

سه دلیل افزایش شاخص و چند توصیه به سهامداران و تازه واردین
رئیس سازمان بورس اعلام کرد :

سه دلیل افزایش شاخص و چند توصیه به سهامداران و تازه واردین

رئیس سازمان بورس با اعلام سه دلیل افزایش دیروز شاخص ، چند توصیه به سهامداران و سرمایه گذاران تازه وارد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی بعداز برگزاری جلسه هم اندیشی فعالان بازارسرمایه با وزیر اقتصاد، در مورد وضعیت بازار به شبکه خبر گفت : دلایل افزایش دیروز شاخص بورس ناشی از وجود فضای مثبت بازار سرمایه، افزایش نقدینگی ، حمایت دولت و مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی از افزایش سرمایه شرکت‌ها است .

وی از سهامداران خواست حتماً با تحلیل وارد بازار شده و تازه واردین هم ضمن بهره مندی از آموزش‌های لازم ، اقدام به تشکیل سبد سهام و خرید چندین سهم کنند. همچنین ضمن عدم توجه به شایعات و فضاسازی‌ها از خرید تک‌سهم‌ها خودداری کرده و با تعیین افق سرمایه گذاری، ابتدا به جای خرید مستقیم سهام ، اقدام به سرمایه گذاری در صندوق‌ها کنند.

براساس این گزارش، امیدعلی پارسا هم در حاشیه جلسه با اشاره به مالیات 22.5 و 20 درصدی شرکت‌های حاضر در بورس و برخوردار از سهام شناور بیش از 20 درصدی ، گفت: از جمله درخواست های مطرح شده فعالان ، تعیین مسیری سبز گمرگی و مالیاتی برای شرکت‌های بورسی صادر و وارد کننده بود که مقرر شد مسائل و پیشنهادات علاوه بر شورای عالی بورس به سازمان امور مالیاتی ارسال تا با نیت گره گشایی بررسی شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ