کد خبر: ۱۳۳۸۰۰
۰:۰ - ۱۳۹۸/۶/۱۴

نمایندگان مجلس با راه اندازی بورس جدید مخالفت کردند / ارسال به صحن علنی

نمایندگان مجلس با راه اندازی بورس جدید مخالفت کردند / ارسال به صحن علنی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از مخالف اعضای این کمیسیون با کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر خبر داد و گفت: طرح برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صدیف بدری به خانه ملت گفت: نشست امروز با دستور کار بررسی کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر مورد بررسی قرار گرفت که اعضای کمیسیون، نمایندگان طراح و کارشناسان توضیحاتی را مطرح کردند اما در نهایت اعضای کمیسیون عمران با کلیات این طرح مخالفت کردند.

وی ادامه داد: دلیل مخالفت اعضا عدم جامعیت طرح بود اما طراحان معتقد بودند طراحی بورس در این حوزه به افزایش عدالت و شفافیت در عرصه حمل و نقل بار و مسافر می انجامد. در نهایت با مخالفت کمیسیون عمران، طرح مذکور برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

بدری با اشاره به حضور محمد اسلامی وزیر راه گفت: در این نشست طرح تحقیق و تفحص از توزیع قیر رایگان در وزارت راه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پس از توضیحات وزیر مربوطه، مقرر شد در چند هفته آینده نشست هایی با حضور نمایندگان در خواست کننده برگزار شده و اگر نمایندگان قانع نشدند، کمیسیون تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

انتهای پیام

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ