کد خبر: ۱۳۴۸۶۲
۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۶/۱۷

خدمات ویژه بانک فرابورسی برای فعالان حوزه درمان در چهار بسته

خدمات ویژه بانک فرابورسی برای فعالان حوزه درمان در چهار بسته

بانک سامان به‌منظور رفع نیازهای مالی و بانکی اصناف مرتبط به حوزه درمان، خدمات مالی یکپارچه را در قالب بسته فعالان درمان به این اصناف ارائه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک سامان اعلام کرد: تمامی فعالان مرتبط به حوزه درمان اعم از داروخانه‌ها، کلینیک‌های پزشکی، مراکز تصویربرداری، آزمایشگاه‌ها و کلینیک‌های پوست و مو می‌توانند از چهار خدمت موجود در بسته فعالان درمان که شامل خدمات اعتباری، خدمات بیمه‌ای، خدمات دستگاه کارت‌خوان و خدمات الکترونیک استفاده کنند.

بر این اساس در حوزه مربوط به خدمات اعتباری،"سامان" شرایطی را برای اختصاص خط اعتباری 6 ماهه، تسهیلات سرمایه در گردش، تسهیلات خرید تجهیزات و تسهیلات شخصی فراهم کرده است. همچنین در حوزه خدمات بیمه‌ای نیز متقاضیان می‌توانند از سرویس بیمه درمان تکمیلی و سرویس بیمه مسئولیت بهره‌مند شوند.

در خصوص خدمات دستگاه کارت‌خوان، متقاضیان می‌توانند علاوه بر استفاده سرویس‌های دستگاه‌های کارت‌خوان بانک سامان، امکان استفاده از دستگاه key pad یا پین پد را برای ثبت رمز مشتریان و افزایش امنیت دارندگان کارت خواهند داشت.

در نهایت این بانک فرابورسی در حوزه خدمات الکترونیک به متقاضیان این اصناف سرویس ویژه‌ای برای مشاهده تراکنش‌های موفق و ناموفق و مغایرت‌ها از طریق اپلیکیشن موبایلت ارائه می‌دهد. در کنار آن نرم‌افزار ویژه‌ای را جهت مدیریت فرایند پذیرش و مدیریت صف و دریافت هزینه خدمات درمانی بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ