کد خبر: ۱۳۴۹۶۷
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۶/۲۲

تحلیل تکنیکال سهام ایران خودرو ، سرمایه گذاری خوارزمی و لوله و ماشین سازی
از سوی یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل تکنیکال سهام ایران خودرو ، سرمایه گذاری خوارزمی و لوله و ماشین سازی

وضعیت سهام سه شرکت بورسی ایران خودرو ، سرمایه گذاری خوارزمی و لوله و ماشین سازی ایران از نظر تحلیل تکنیکال ، توسط یک کارگزاری بررسی شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه بررسی های چارتیستی سهام شرکت های بورسی و فرابورسی توسط کارگزاری آبان، تحلیل تکنیکال و وضعیت سه شرکت ایران خودرو ، سرمایه گذاری خوارزمی و لوله و ماشین سازی ، ارایه شد.

ایران خودرو: رفتار قیمت را در بلند مدت می توان در درون یک کانال صعودی مدل کرد . اگر قیمت رفتار گذشته را تکرار کند انتظار می رود قیمت این سهم  بار دیگر به سمت سقف کانال و محدوده بالای ۱۰۰۰ تومان حرکت کند.

سرمایه گذاری خوارزمی: به نظر میرسد قیمت این نماد در تایم فریم هفتگی ، سقف کانال صعودی را هدف قرار داده است. اول سقف کانال قرمز رنگ در محدوده ۲۱۵ تومان و سپس سقف کانال بزرگ در محدوده ۳۰۰ تومان . می توان حد ضرر را در محدود ۱۶۰ تومان در نظر داشت و منتظر رسیدن قیمت به اهداف مد نظر ماند.

لوله‌ و ماشین‌ سازی ایران‌:  در تحلیل قبل به هدف ۱۷۰۰ تومانی این نماد اشاره شده که به اهداف مورد نظر رسیده اما هنوز با سقف کانال فرضی فاصله دارد. چنانچه قیمت به سقف این کانال برسد به هدف ۲۰۰۰ تومانی دست خواهد یافت. می توان حد ضرر را نزدیک کرد و تا رسیدن قیمت به سقف کانال همراه بود.

 

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» علی | ساعت ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۲/۲۱
0
0
پاسخ
سهام ایران خودرو چند رکوردگیری بورس برمیگردد
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ