کد خبر: ۱۳۵۰۶۶
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۶/۲۵

پیشنهاد شناور شدن ساعات کار بانک ها و ادارات در هفته اول مهر
معاون شهرداری خبر داد:

پیشنهاد شناور شدن ساعات کار بانک ها و ادارات در هفته اول مهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی ترافیک در آغاز مهرماه از پیشنهاد شناور شدن ساعات کار بانک ها و ادارات در دو نوبت صبح و عصر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، محسن پورسید آقایی در نشست خبری به منظور تشریح اقدامات شهرداری در استقبال از مهر گفت: با آغاز مهر ماه ترافیک شهر حتی تا 40 درصد افزایش می‌یابد که بر همین اساس برنامه ریزی‌های زیادی در خصوص مهار ترافیک انجام شده است .محدودیت برخی خودروهای توزیع بار از جمله کامیونت‌ها را از ساعت 6 تا 9 صبح داریم به گونه‌ای که این خودروها حق تردد در شهر را ندارند و در هر نقطه‌ای از شهر که دیده شوند جریمه خواهند شد و دوربین‌ها نیز آنها را رصد می‌کنند.

وی افزود: دو سال است که پیشنهاد شهرداری در مورد شناور شدن ساعات کار در مهر ماه بخصوص در هفته‌ ابتدایی تصویب می‌شود. اما پیشنهاد دادیم برای سال جاری ساعت کار از ساعت 7 تا 9 صبح شناور شده و در عصر نیز به متناسب تاخیر صبحگاهی ساعت کار شناور شود.معاون اول رئیس جمهور در مورد شناور شدن ساعت کار دستور مساعد داده اما هنوز تصمیم نهایی اخذ نشده است.

پورسید آقایی در مورد قرارگرفتن مسافربرهای اینترنتی زیر نظر معاونت حمل و نقل نیز گفت: دقت داشته باشید شهرداری تهران در مورد قیمت این مسافربرها هیچ کنترلی ندارد، چه بسا این مسافربرهای اینترنتی در تیر ماه 30 درصد قیمت پایه را افزایش دادند.دستورالعملی برای نحوه کنترل مسافربرهای اینترنتی تهیه و برای امضا به وزرا ارسال شده که به نظر می‌رسد این هفته دستورالعمل‌ها طی مراسمی رونمایی می‌شود اما دقت داشته باشید تنها شهرداری در مورد نحوه کنترل خودرو و راننده فعال خواهد بود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ