کد خبر: ۱۳۵۱۶۳
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۶/۲۷

اولین موضع‌ رییس‌ بانک‌مرکزی درباره تغییر معاون فناوری‌های نوین

اولین موضع‌ رییس‌ بانک‌مرکزی درباره تغییر معاون فناوری‌های نوین

رییس‌ بانک‌مرکزی در اولین موضع به تغییر معاون فناوری‌های نوین این بانک گفت: اجرای برنامه‌های جدید در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک نیازمند نیروهای تازه‌نفس است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از حکاک، عبدالناصر همتی درباره تغییر معاون فناوری‌های نوین این بانک گفت: همان‌گونه که در متن حکم مهران محرمیان تاکید کردم،  برنامه‌های وسیعی برای حوزه آی‌تی و فناوری اطلاعات شبکه بانکی در نظر دارم و در مجموع به این تصمیم رسیده بودم که نفرات تازه‌نفس با انگیزه‌ و با فکر نو برای پیاده کردن این برنامه‌ها مناسب‌تر هستند.

وی افزود: پیش از این هم بارها و به مناسبت‌های مختلف بر ضرورت راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی جدید در حوزه بانکداری و پرداخت تاکید کرده بودم و امیدوارم به زودی شاهد عملیاتی شدن آن‌ها باشیم.

همتی با اشاره به خدمات معاون سابق فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: حکیمی طی سال‌های اخیر خدمات ارزنده‌ای داشت و از این پس هم به عنوان مشاور در کنار خواهد بود‌.این تغییر، یک تصمیم مدیریتی و پس از بررسی‌های کامل گرفته شده و انتظار از تمام دلسوزان این است که فضا را برای پیشرفت و خدمت‌رسانی بیش از پیش فراهم کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ