کد خبر: ۱۳۶۷۸۱
۰:۰ - ۱۳۹۸/۷/۱۷

قرعه‌کشی ۵ کمک هزینه سفر به مشهد با خرید بیمه عتبات از اپلیکیشن آپ

قرعه‌کشی ۵ کمک هزینه سفر به مشهد با خرید بیمه عتبات از اپلیکیشن آپ

زائرین سفر عتبات می توانند ضمن خرید بیمه مسافرتی با پوشش های منحصر بفرد از اپلیکیشن آپ در قرعه‌ کشی ۵ کمک هزینه ۲ میلیون تومانی سفر به مشهد شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اگر در راه سفر عتبات هستید به راحتی می توانید از طریق اپلیکیشن آپ بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی تهیه کنید.

سفرهای زیارتی برای بسیاری با آرامش روحی و معنوی بسیاری همراه است. از این رو، نکته قابل توجه ایجاد آرامش و امنیت بوده تا در طول سفر دچار مشکلی نشده و با خیال راحت به زیارت بپردازیم. برخی از شهرهای زیارتی علی رغم قداست و پاکی شان، مکانی نا امن با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی هستند.

بنابراین لازم است زمانی که برای زیارت به این شهر‌ها سفر می‌کنیم به فکر مقابله با مشکلاتی که ممکن است با آن روبه رو شویم باشیم. بیشترین خطری که مسافرین این شهر‌ها را تهدید می‌کند، نگرانی از حوادث احتمالی ناشی از اقدامات تروریستی و همچنین جنگ و شورش است.

بیمه مسافرتی طرح عتبات گزینه‌ای مناسب برای مواجهه با این خطرات است.  این طرح خطرات احتمالی در عراق را تحت پوشش قرار می‌دهد این در حالی است که خطرات ذکر شده در این طرح جزء استثنائات در بیمه مسافرت خارجی است و صرفا در این طرح پوشش داده می‌شود.تنها عاملی که در تعیین نوع بیمه مسافرتی عتبات نقش دارد مدت زمان سفر بوده که بسته به مدت زمانی بیمه‌گزار جهت پوشش بیمه مسافرتی ، متغیر است.

تعهدات این طرح شامل خطراتی است که ممکن است در سفر‌های زیارتی با آن مواجه شوید:

۱- پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی ( به استثناء هزینه‌های زیبایی، بیماری‌هایی که از قبل سابقه داشته باشند.)

۲- انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، هماهنگی‌های لازم در جهت انتقال بیمه شده به مرکز درمانی مجهزتر، استفاده از آمبولانس هوایی و یا بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز با احتساب بند یک

۳- بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی در خارج

۴- پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به دلیل مسائل حاد پزشکی و یا فوت بستگان در صورتی که نتواند از بلیت اصلی برای بازگشت استفاده کند.

۵- ارسال دارو های ضروری با تائید پزشکی به کشوری که بیمه شده درآن بستری است.

۶- راهنمایی و کمک رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی وی.

۷- فوت و نقص عضو

۸- فوت و نقص عضو در اثر حوادث تروریستی

براین اساس، زائرین سفر عتبات می توانند ضمن خرید بیمه مسافرتی با پوشش های منحصر بفرد از اپلیکیشن آپ در قرعه‌ کشی ۵ کمک هزینه ۲ میلیون تومانی سفر به مشهد شرکت در یکم آبان ماه کنند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ