کد خبر: ۱۳۶۷۹۷
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۷/۱۷

درخواست افزایش سرمایه با رکورد جدید ۳۰۲۳ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی

درخواست افزایش سرمایه با رکورد جدید ۳۰۲۳ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی

شرکت بورسی که تا دو سال پیش گرانترین سهم بازار بود از در خواست رکورد جددید افزایش سرمایه ۳۰۲۳ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و با رشد قیمت و صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت گلوکوزان از برنامه افزایش سرمایه 3023 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و طی معاملات روز جاری با رشد 5 درصدی به قیمت 56723 ریالی هر سهم رسید و صف خرید شد.

بر این اساس، "غگل" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 20 به 624.5 میلیارد تومان برساند تا در صورت اعمال ، قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس به رکورددار جدید افزایش سرمایه تبدیل شده و جایگزین کارخانجات مخابراتی ایران خواهد شد که از سال 94 با افزایش سرمایه 2183 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها بوده ، می شود.

بنابراین گزارش، شرکت گلوکوزان که اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران و از سال 49 فعال بوده، تا بهار سال 96 با قیمت 4150 تومانی، گرانترین سهم بازار بود و شرکت توسعه صنعت غذایی زر،سهامدار 51.1 درصدی سهم این شرکت بورسی به حساب می آید.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» رحيم صرافان | ساعت ۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۷/۱۸
0
0
پاسخ
با سلام و ارزوي سلامتي همگي شما عزيزان از اين نوع سؤالات در بورس زياد هستش ولي اين يكي خيلي جالب هستش كه وصنعت سهامدار عمده غگل كليه سهام اين شركت را در قيمت ١٨٠٠-١٩٠٠ بفروشه و چند ماه ديرتر قيمت سهم ٥٥٠٠ تومان باشه الله و اعلم خداوند نگهدارتان🙏🏼🙏🏼🌹🌹
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ