کد خبر: ۱۳۶۸۰۰
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۷/۱۷

اعلام افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی هم باعث برگشت سهم فرابورسی نشد

اعلام افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی هم باعث برگشت سهم فرابورسی نشد

شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی از برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی زمین خبر داد اما در روز منفی بازار ، همچنان با افت ۵ درصدی قیمت روبرو است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی که مهر دو سال پیش با کشف قیمت 3355 ریالی هر سهم وارد فرابورس شده و تا امروز به قیمت حدود دو هزار تومانی رسیده از برنامه افزایش سرمایه جذاب خبر داد اما این رویداد هم مانع از کاهش قیمت نشد و در روز منفی بازار ، هر سهم "غپاذر" با نزول 5 درصدی درحال معامله است.

به این ترتیب، این شرکت 20 میلیارد تومانی و وابسته به شرکت صنایع شیرایران اعلام کرد طبق مصوبه دیروز هیات مدیره و با توجه به مجاز بودن افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به موجب ماده 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی مصوب اردیبهشت 98، مقرر شد مراحل افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها صرفا از طبقه زمین مشروط به تایید سازمان بورس پیگیری شود .

مبلغ افزایش سرمایه پس از تعیین قیمت کارشناسی توسط کارشناسان رسمی دادگستری باید مجدداٌ در هیات مدیره مطرح و مورد تصویب قرار گیرد. ضمناٌ با توجه به در جریان بودن پرونده خواسته ابطال سند مالکیت زمین کارخانه در شعبه 24 دادگاه تجدید نظر استان ، پیگیری موضوع مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ