کد خبر: ۱۳۶۸۷۴
۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۷/۲۱

امروز ۱۰ درصد سهام توزیع داروپخش عرضه اولیه می شود / احتمال افزایش خریداران
در بازار دوم معاملات فرابورس :

امروز ۱۰ درصد سهام توزیع داروپخش عرضه اولیه می شود / احتمال افزایش خریداران

امروز با عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام توزیع داروپخش در بازار دوم معاملات فرابورس، چهاردهمین شرکت جدید هم وارد بازار می شود که احتمالا" با افزایش تعداد خریداران همراه شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دعرضه اولیه سهام شرکت ها در بورس و فرابورس به دلیل بازدهی جداقل 20 تا 100 درصدی و حتی بیشتر به یکی از جذاب ترین رویدادهای سال جاری بازار سرمایه تبدیل شده و بسیاری از افراد از اقشار مختلف ، جذب آن شده اند. برهمین اساس ، در هر عرضه اولیه جدید با کاهش سهمیه، تعداد بیشتری قادر به خرید می شوند و رکورد تعداد خریداران در هر نوبت شکسته می شود که در اخرین نوبت به بیش از 875 هزار نفر قادر به خرید شرکت 240 میلیارد تومانی فولاد سپید فراب کویر در بورس تهران شدند.

براساس این گزارش، امروز هم 10 درصد سهام شرکت توزیع داروپخش در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود و احتمالا" رکورد دیگری ثبت شود .

در این رویداد 60 میلیون سهم "دتوزیع" با دامنه قیمت 2250 تا 2300 تومانی هرسهم و سهمیه حداکثر 150 سهمی هر سهامدار حقیقی و حقوقی واگذار خواهد شد .

براساس این گزارش، "دتوزیع" به عنوان بزرگترین شرکت پخش دارویی از نظر سهم بازار و از زیرمجموعه های شرکت داروپخش و وابسته به سرمایه گذاری تامین اجتماعی است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ